Романова Ольга Олегівна
Головний лікар клініки, провідний репродуктолог; основна спеціальність: акушерство і гінекологія.

ERA-test. Частина 2

👩🏻‍⚕️ Репродуктолог, розписує схему підготовки до ембріотрансферу. Жінка з 2-го дня циклу кожен день приймає препарати за схемою і в певний, призначений, день проводиться забір ендометрію (в день, коли зазвичай проводиться перенесення ембріона).

 

Дана схема підготовки до переносу буде точно така сама, як і при підготовці до аналізу ERA-тест.

 

Чи тест на рецептивність ендометрія є болісним?

 

👩🏻‍⚕️ Забір проводиться за допомогою тонкого пайпель-зонда, процедура триває загалом 10 хвилин, з урахуванням підготовки і абсолютно не вимагає знеболювання. Після цього жінка може займатись своїми справами. Процедура не вимагає спостереження в стаціонарі.

 

Чи можна проводити перенесення ембріона в тому ж циклі, в якому проводиться ERA-тест?

 

👩🏻‍⚕️ У циклі, в якому проводиться забір зразка ендометрію на ERA-тест, ми не можемо проводити перенесення ембріона. Про це далі 👇🏼

 

☝🏻 Для проведення цього тесту необхідно взяти невелику кількість ендометрію (біопсію), в день, коли ми повинні зробити перенос. А в один день брати біопсію і робити перенос не можна.

 

☝🏻 Результат аналізу на ERA-тест буде відомий через 1 місяць, його найкраще проводити за 1 цикл до перенесення ембріона.

 

☝🏻 Матеріал, який ми отримали за допомогою біопсії, розміщуються в спеціальній пробірці зі певним середовищем (їх надсилає лабораторія), потім ця пробірка відправляється в лабораторію, яка буде проводити аналіз разом з бланком, на якому вказано день і час впливу прогестерону на ендометрій, а також інші особливості програми даної конкретної жінки.

Отримуємо результат і нам залишається тільки визначити чи можемо робити перенос в стандартний час або його потрібно зміщувати на рекомендований результатом аналізу час – раніше або пізніше.

 

Завдяки цьому методу, ми можемо поліпшити результативність і втілити ваші заповітні мрії ✨!

Читайте також:

Репродуктологічний науковий з’їзд ESHRE у Мілані

03-06 липня відбулася важлива подія - репродуктологічний науковий з’їзд ESHRE у Мілані. На цій конференції ми брали активну участь і хочемо поділитися головними европейськими трендами у лікуванні безпліддя. Ми бачимо скільки є важливих напрямків, які по-справжньому надихають, у нас для того щоб разом з парою досягти головної мети - народження здорових дітей у сім’ях!

Чи потрібно робити аналіз на ДНК фрагментацію сперматозоїдів?

Досвідчена і компетентна команда клініки Reprolife рекомендує тільки самі необхідні тести і дослідження, які мають в собі наукове підґрунтя. Ми здатні привести Вас до мрії стати батьками!

Які основні причини невдачі імплантації ембріона?

Благополучне настання вагітності залежить від низки подій, серед яких імплантація ембріона є однією з найважливіших. На успішність імплантації та виношування вагітності впливають багато причин. Часто ці причини можуть бути поєднаними. З вірою та правильним настроєм на головний результат, командною роботою пари та репродуктолога такі ситуації, як RIF переборні.

Діагностика генетичних захворювань репродуктивної системи

У Reprolife ми працюємо над тим, щоб надавати нашим парам новітні діагностичні досягнення, щоб оптимізувати методи ЕКЗ та досягти найкращих показників успіху.

5 причин не боятися ЕКЗ

Лікування за допомогою екстракорпорального запліднення дає можливість народження нового життя і щастя бути батьками!