Наші цінності та мотивація

Клініка вже працює. А поки ми хочемо поділитися з Вами тими цінностями, які мотивують нас.

✅ Команда

Успіх в досягненні вагітності – це командна робота всіх фахівців клініки. Ми пишаємося нашою групою підтримки – командою трудоголіків, закоханих у свою професію, небайдужих людей з палаючими очима, націлених на результат – народження здорових дітей в сім’ях. Кожен з них – професіонал своєї справи, знаходиться в безперервному розвитку.

✅ Передові технології

Неможливо отримати ефективне лікування без професійного обладнання.
За останні роки міжнародна медицина сильно розвинулась в технологіях лікування безпліддя і надала нам інструменти, що дозволяють підвищити як ефективність лікування, так і його безпеку. Нова клініка оснащена новітнім обладнанням, яке забезпечує експертний рівень діагностики і встановлює золотий стандарт в акушерстві та гінекології.

✅ Цінність часу

Ми розуміємо цінність часу і тому завжди прагнемо максимально скоротити період від першого звернення в клініку для подолання безпліддя до щасливого моменту настання вагітності, ретельно продумуючи кожен етап лікування конкретної пари.

✅ Зрозумілі і доступні призначення

Ефективна комунікація – наш пріоритет у вибудовуванні спільної роботи між лікарями і пацієнтами.
Дуже важливо, щоб пацієнт розумів, як буде проходити лікування і як обраний спосіб може вплинути на здоров’я. Не можна сказати «приймайте цю таблетку, так треба» і написати щось незрозуміле від руки в призначенні. Наші лікарі завжди детально і доступною мовою пояснять, що буде відбуватися з організмом, опишуть всі переваги і ризики, аргументують вибір оптимального для конкретного пацієнта методу лікування і розкажуть, як воно вплине на успішність одужання.

✅ Сервіс і зручність для наших пацієнтів

Ми впевнені, позитивний настрій – вже півдороги до успіху. Піднімаючись в клініку через блискучі фонтани, в оточенні дбайливих адміністраторів перед прийомом, коли вже розташувався зручному кріслі і п’єш найсмачнішу каву – відчуваєш, як навколишній тебе світ говорить: ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ. І точно знаєш, що саме так і буде.

✅ Комфорт

Ми переконані – люди повинні працювати в комфортних умовах.
Проектуючи нову клініку, ми прагнули створити унікальний мікроклімат. Наша команда проводить в медичному центрі більшу частину доби, і тому відчуття другого дому, комфорту і турботи дуже важливо для кожного з нас.
Для нас це ще одна можливість сказати колегам – ми цінуємо вас, ви нам дуже дорогі!

✅ Натхнення

Побачити ембріони і їх розвиток, отримати позитивний тест довгоочікуваної вагітності, почути перше серцебиття на УЗД, підтримувати розвиток і безпеку всієї вагітності, отримати від пари добру звістку з пологового будинку про народження Малюка – результати роботи надихають нас і мотивують летіти на роботу як на свято. Ми віримо в нашу силу і допомагаємо Мріям збуватися.

Все тільки починається ✨!
Приходьте до нас в гості, адже завжди краще один раз побачити, ніж почути безліч разів 😉!