fbpx

УКР ЕКСПЕРТНЕ УЗД

УЗ діагностика – процедура повністю безболісна, безпечна і підходить пацієнтам будь-якої статі і віку

Експертне УЗД в клініці ReproLife

УЗД – метод дослідження, діагностики та візуалізації захворювань різних внутрішніх органів і тканин, заснований на здатності щільних структур відображати ультразвукові коливання. За допомогою ультразвукового дослідження діагностуються зміни структури, розмірів і поява новоутворень внутрішніх органів.

УЗД незамінне в контролі і веденні вагітності. Необхідно для своєчасного визначення патології плода та органів майбутньої мами. Процедура виконується в обов’язковому порядку в кожен триместр вагітності, при необхідності лікар може призначити додаткову УЗД діагностику.

УЗ діагностика процедура повністю безболісна, безпечна і підходить пацієнтам будь-якої статі і віку. Ультразвукове випромінювання абсолютно нешкідливо для людини, тому УЗ-дослідження не мають строгих протипоказань. Про наявність будь-яких обмежень додатково повідомить лікуючий лікар, призначенням проведення процедури.

У медичному центрі Reprolife ультразвукові дослідження здійснюють фахівці вищої кваліфікації на найсучаснішому обладнанні, що забезпечує високу точність діагностики і призначення лікування за міжнародними протоколами і стандартами.

Запис на УЗД діагностику

УЗД діагностика в медичному центрі Reprolife проводиться за попереднім записом.

Будь ласка записуйтесь на УЗ діагностику в клініку Reprolife за телефонами:

+380 (44) 355-31-55

+380 (68) 921-57-47

також напишіть нам в online-чат на сайті.

Види УЗ діагностики в медичному центрі ReproLife:

  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД органів черевної порожнини
  • УЗД калитки з доплером судин
  • УЗД плевральної порожнини, лімфовузлів і м'яких тканин

Як підготуватися до УЗ дослідження

Залежно від досліджуваної області організму може знадобитися проведення деяких маніпуляцій. Процедура УЗД діагностики зазвичай займає від 10 хвилин до півгодини.

УЗД черевної порожнини

Ультразвукове дослідження черевної порожнини проводиться натщесерце. Рекомендується виключити прийом їжі за 6-8 годин, вживання рідини за 2 години до процедури. Напередодні допускається легка вечеря з виключенням газоутворювальних продуктів (хліб, бобові, овочі, фрукти, молоко).

УЗД сечового міхура

УЗД дослідження сечового міхура проходить при наповненому сечовому міхурі. Для цього приблизно за 1,5 години до процедури необхідно випити 4-6 склянок негазованої води.

УЗД молочних залоз

УЗД дослідження молочних залоз проводиться з 5 по 14 день менструального циклу. При наявності скарг дослідження слід виконувати в будь-який день.

УЗД органів малого тазу

Якщо УЗД дослідження органів малого таза проводиться зовнішнім датчиком при наповненому сечовому міхурі, то перед дослідженням слід випити близько 1 л води і не спорожняти сечовий міхур протягом години. Якщо проводиться внутрішнім (вагінальним) датчиком, необхідно спорожнити сечовий міхур перед проведенням процедури.

УЗД по вагітності

При проведенні УЗД на ранньому терміні вагітності необхідно, щоб сечовий міхур був наповнений, тому перед процедурою необхідно випити певну кількість рідини – об’єм уточнює лікар. У другій половині вагітності наповнювати сечовий міхур не буде потрібно, в цей час плід уже досить добре візуалізується.

Як проходить ультразвукова діагностика

Найчастіше УЗ дослідження виконується натще після попередньої підготовки (описаної вище) і складається з наступних етапів: Зона накладення і ковзання ультразвукового датчика звільняється від одягу; Пацієнт займає рекомендований положення в залежності від зони дослідження; На шкіру в зону накладення і руху ультразвукового датчика наноситься гель поліпшує проходження ультразвукових коливань;
Лікар в період руху датчика синхронно оцінює візуалізуються на моніторі органи, структури, фіксує їх розмір;

Після дослідження видається висновок з фото якщо виявлена патологія.

Для дослідження лімфатичних вузлів, м’яких тканин, молочних залоз, щитовидної залози досить нанести на шкіру гель і проводити обстеження.

Тривалість дослідження від 10 хвилин до 1 години.

УЗД в медичному центрі Reprolife

Експертність. У медичному центрі Reprolife Ультразвукові дослідження здійснюють фахівці вищої кваліфікації. Кожен співробітник клініки щорічно проходить підвищення кваліфікації, участь у міжнародних конференціях і форумах. Що забезпечує нашим пацієнтам сучасний, інноваційний підхід і високу точність діагностики і лікування, які базуються на останніх досягненнях науки.

Обладнання. Медичний центр Reprolife оснащений ультрасучасним діагностичним обладнанням, в т.ч. 3D і 4D ультразвуковими апаратами, що дає можливість найбільш точної діагностики і подальшого лікування.

Високий рівень сервісу і комфорту. Ми дбаємо не тільки про здоров’я, але і про комфорт кожного пацієнта клініки.

Оперативність діагностики. УЗ діагностика поєднується з консультацією лікаря. Результати надаються в зручному для пацієнта форматі.

Наші спеціалісти

Досвідчені діагности, експерти репродуктивної медицини...

Романова Ольга Олеговна

Главный врач клиники, ведущий репродуктолог; основная специальность: акушерство и гинекология.

Литвиненко Роман Анатольевич

Заведующий отделением репродуктивной медицины и хирургии

Волык Нэлла Кузьминична

Врач ультразвуковой диагностики

Ткаченко Жанна Сергеевна

Врач акушер-гинеколог. Специалист УЗ-диагностики.

Журавлева Елена Николаевна

Врач акушер-гинеколог. Гинеколог-эндокринолог. Специалист УЗ-диагностики

Давидкевич Анжела Валерьевна

Врач гинеколог-эндокринолог, акушер-гинеколог, специалист УЗ-диагностики: ОМТ, ЩЗ, МЗ, ОЧП. (использует 3D и 4D диагностику.)

Лобода Антон Дмитриевич

Врач хирург онколог. Специалист УЗ-диагностики.

Шаргородская Анна Витальевна

Врач акушер-гинеколог, эндокринолог, специалист УЗ диагностики

Красюк Ирина Васильевна

Врач терапевт, нефролог, специалист УЗ-диагностики

Гальчанская Галина Юрьевна

Врач семейной практики, терапевт, кардиолог, гастроентеролог. Специалист УЗ-диагностики

Мостовая Оксана Петровна

Врач инфекционист

Шеплякова Татьяна Михайловна

Врач акушер-гинеколог. Специалист УЗ-диагностики

Слизько Владимир Ильич

Врач анестезиолог

Ермоленко Светлана Леонидовна

Практический психолог. Психоаналитик. Консультант прсихоаналитической ориентации.

Леонтьева Юлия Владимировна

Врач акушер-гинеколог, дерматовенеролог

Відгуки

Що про нас говорять?