Романова Ольга Олегівна
Головний лікар клініки, ведучий репродуктолог; основна спеціальність: акушерство і гінекологія.

Шановні Пацієнти!

Війна торкнулася кожного з нас, всі ми зараз маємо одне найбільше бажання – перемога і мирне небо над Україною.

Зі свого боку, ми хочемо надалі нести свою місію, допомогати жінкам берегти своє здоров’я та народжувати здорових дітей, майбутніх українців 💙💛

Медичний центр Reprolife тимчасово переїхав до більш безпечного міста, до Івано-Франківська.

Ми розпочинаємо свою роботу з 28 березня за адресою: вулиця Галицька, 139а, Івано-Франківськ
( приміщення лікувально-діагностичного центру “Lux Vision”).

Відкриваємо прийом акушера-гінеколога, ендокринолога-гінеколога, терапевта. Є можливість зробити аналізи та провести експертні пренатальні скринінги.

Також хочемо проінформувати, що всі ембріони зараз знаходяться в безпечному місці на Закарпатті.

Разом до перемоги! 🇺🇦

Читайте також:

Програма «Відкладене материнство»

Відкладене материнство – це програма, яка дозволяє планувати вагітність у більш пізньому репродуктивному віці і зберегти свій генетичний матеріал у молодому віці.

Репродуктологічний науковий з’їзд ESHRE у Мілані

03-06 липня відбулася важлива подія - репродуктологічний науковий з’їзд ESHRE у Мілані. На цій конференції ми брали активну участь і хочемо поділитися головними европейськими трендами у лікуванні безпліддя. Ми бачимо скільки є важливих напрямків, які по-справжньому надихають, у нас для того щоб разом з парою досягти головної мети - народження здорових дітей у сім’ях!

Чи можна завагітніти з діагнозом СПКЯ? Частина 1

Синдром полікістозних яєчників (СПКЯ) дійсно є однією з найчастіших причин жіночої ендокринної безплідності. Але це зовсім не означає, що шансів мати бажану вагітність взагалі немає.

Чи потрібно робити аналіз на ДНК фрагментацію сперматозоїдів?

Досвідчена і компетентна команда клініки Reprolife рекомендує тільки самі необхідні тести і дослідження, які мають в собі наукове підґрунтя. Ми здатні привести Вас до мрії стати батьками!

Гістероскопія – операція без розрізів та швів.

Гістероскопія дозволяє позбутися маткових причин безпліддя, механічних перешкод настання вагітності, патологічних станів ендометрію та цервікального каналу у будь-які вікові періоди. Клініка Reprolife має медичну команду, яка спеціалізується на ендоскопічній хірургії.