Клініка
репродуктивної медицини
ReproLife

Ми допомагаємо людям в плануванні, зачатті, виношуванні і народженні здорових дітей, сприяючи втіленню ключових сенсів життя людини - безпечного батьківства та втілення себе в своїх дітях!

Програма «Відкладене материнство»

Відкладене материнство – це програма, яка дозволяє планувати вагітність у більш пізньому репродуктивному віці і зберегти свій генетичний матеріал у молодому віці.

Вплив морфології сперматозоїдів на отримання еуплоїдних ембріонів

Морфологія сперматозоїдів є одним із основних критерієв при проведенні спермограми. Професіонали клініки Reprolife роблять все можливе, щоб Вам отримати омріяну вагітність!

Форум солідарності мужності Українського народу

Ми раді повідомити про визначну міжнародну подію «Форум солідарності мужності Українського народу», яка відбудеться 1-2 жовтня 2022 року

Рання менопауза

Що таке синдром передчасної недостатності або виснаження яєчників (СПНЯ)?

Що таке гіпрандрогенія? Які причини гіперандрогенії?

В організмі всіх жінок з початком пубертатного періоду та особливо в активному репродуктивному віці в нормі відбувається утворення чоловічих статевих гормонів чи андрогенів. Бувають ситуації, коли певні захворювання призводять до підвищення чоловічих статевих гормонів у жіночому організмі.

Значення мітохондрій в розвитку та імплантації ембріона

Сьогодні ембріолог клініки Reprolife розповість про те що таке мітохондрії та яке їхнє значення в розвитку та імплантації ембріона

Що таке преімплантаційне генетичне тестування ембріонів або PGT-A?

Як проводиться PGT-А і чи не шкодить це ембріону? Чи підвищує проведення PGT-А шанси на настання вагітності?

Чи можна завагітніти з ендометріозом?

Якщо у Вас в анамнезі ендометріоз – не відкладайте питання планування сім’ї та поповнення родини. А спеціалісти нашої клініки з радістю Вам у цьому допоможуть!

У площині наших цінностей
Основна інформація
Наші контакти