Клініка
репродуктивної медицини
ReproLife

Ми допомагаємо людям в плануванні, зачатті, виношуванні і народженні здорових дітей, сприяючи втіленню ключових сенсів життя людини - безпечного батьківства та втілення себе в своїх дітях!

Докладніше

Відеоблог #ReproLIVE. Серія 3. Що таке оваріальний резерв

Сьогодні Романова Ольга Олегівна, головний лікар клініки Reprolife розповідає, що таке оваріальний резерв, які чинники на нього впливають, а також коли слід оцінити запас яйцеклітин і як це зробити.

Зупинити час. Або як довго зберігати заморожені ембріони?

Сучасні дані говорять про те, що ембріони можуть перебувати у кріосховищі нескінченно довго. Відомі випадки, коли жінки використовували ембріони, які перебували в «замороженому» стані 25 років і у них народжувалися здорові діти.

Відеоблог #ReproLIVE. Серія 2. Наскільки ендокринне здоров’я пов’язано зі станом шкіри

Сьогодні Барановська Вікторія Володимирівна, лікар акушер-гінеколог, фахівець УЗ-діагностики нашої клініки, розповідає про зв'язок між ендокринним здоров'ям жінки та красою її шкіри.

Як PGT-A може поліпшити показники успіху програми ЕКЗ?

Якщо Ви проходите програму лікування безпліддя, Вам слід переконатися, що шанси на зачаття здорової дитини і виношування вагітності максимально високі для даного конкретного випадку

Як підвищити успіх програми ЕКЗ?

Пари, які стикаються з труднощами зачаття дитини і приймають рішення про екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ), шукають, як покращити свої шанси.

Причини скасування перенесення ембріона

Одним з найбільш відповідальних етапів досягнення вагітності при застосуванні допоміжних репродуктивних технологій є перенесення ембріона

Передчасне виснаження яєчників: чи можливо стати мамою?

Причини, симптоми, діагностика, лікування та профілактика

Відеоблог #ReproLIVE. Серія 1. У чому різниця між гінекологом і гінекологом-ендокринологом?

Сьогодні Анна Віталіївна Шаргородська, лікар акушер-гінеколог, ендокринолог, фахівець УЗ-діагностики, к.мед.н, розповідає чим відрізняються профілі лікарів гінеколога і гінеколога-ендокринолога.

У площині наших цінностей
Основна інформація
Наші контакти