Безпечні відносини

Дуже часто молоді дівчата на прийомі запитують: які аналізи та які обстеження пройти, щоб бути впевненою у статевому здоров’ї себе та свого партнера?

І це абсолютно правильно та чесно!
Такий підхід у сучасної молоді – показник поваги насамперед до свого здоров’я.

У багатьох країнах, що активно розвиваються, це не новина, коли пара на початку своїх відносин йде перевірити стан свого інтимного здоров’я. Здає мінімум показників, які важливі, щоб убезпечити свої відносини.
Про ці показники сьогодні й поговоримо.

Як жінці, так і чоловікові необхідно здати кров та мазки на визначення інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ).
Здаємо по крові визначення показників:

  • ВІЛ
  • Сифіліс (RW)
  • Гепатити В, С

Жінці у гінеколога, а чоловікові у уролога, необхідно обстежитися на виключення ІПСШ методом ПЛР (мазки):

  • Хламідіоз
  • Мікоплазмоз
  • Уреаплазмоз
  • Гонорея
  • Трихомоніаз
  • Генітальний герпес
  • Вірус папіломи людини (ВПЛ).

Ризик зараження такими інфекціями дуже великий при незахищеному сексуальному контакті.

Період від моменту зараження ІПСШ до появи перших симптомів захворювання, що передається статевим шляхом для різних інфекцій, може бути від 2-4 днів до кількох тижнів.

А для таких ІПСШ, як хламідії, мікоплазми та уреаплазми, характерний тривалий перебіг без будь-яких ознак захворювання (симптомів може зовсім і не бути, як у чоловіка, так і у жінки). Ці інфекції можуть істотно впливати на майбутню фертильність (бути причиною непрохідності маткових труб, спайок, поліпів, дисплазії шийки).
При цьому людина навіть не підозрює, що вже є носієм та переносником даних захворювань.

На сьогоднішній день раннє виявлення ІПСШ дозволить швидко розпочати лікування та убезпечити себе та свого партнера.

Ми подбали про те, щоб Вам не довелося турбуватися і складати список лабораторних досліджень, тому в Медичному Центрі «Reprolife» Ви можете скористатися програмою Check-Up «Безпечні стосунки», яка включає весь необхідний перелік:

Лабораторна діагностика
Функціональної діагностики
Консультації фахівця перед обстеженням та за його результатами.
Детальніше ознайомитись із програмою Ви можете на нашому сайті.

З турботою про Ваше здоров’я!

Читайте також:

Програма «Відкладене материнство»

Відкладене материнство – це програма, яка дозволяє планувати вагітність у більш пізньому репродуктивному віці і зберегти свій генетичний матеріал у молодому віці.

Репродуктологічний науковий з’їзд ESHRE у Мілані

03-06 липня відбулася важлива подія - репродуктологічний науковий з’їзд ESHRE у Мілані. На цій конференції ми брали активну участь і хочемо поділитися головними европейськими трендами у лікуванні безпліддя. Ми бачимо скільки є важливих напрямків, які по-справжньому надихають, у нас для того щоб разом з парою досягти головної мети - народження здорових дітей у сім’ях!

Чи можна завагітніти з діагнозом СПКЯ? Частина 1

Синдром полікістозних яєчників (СПКЯ) дійсно є однією з найчастіших причин жіночої ендокринної безплідності. Але це зовсім не означає, що шансів мати бажану вагітність взагалі немає.

Чи потрібно робити аналіз на ДНК фрагментацію сперматозоїдів?

Досвідчена і компетентна команда клініки Reprolife рекомендує тільки самі необхідні тести і дослідження, які мають в собі наукове підґрунтя. Ми здатні привести Вас до мрії стати батьками!

Гістероскопія – операція без розрізів та швів.

Гістероскопія дозволяє позбутися маткових причин безпліддя, механічних перешкод настання вагітності, патологічних станів ендометрію та цервікального каналу у будь-які вікові періоди. Клініка Reprolife має медичну команду, яка спеціалізується на ендоскопічній хірургії.