ERA-test. Частина 2

У першій частині ми вже говорили, даний тест необхідно проводити в контрольованому циклі. Що це означає?

👩🏻‍⚕️ Репродуктолог, розписує схему підготовки до ембріотрансферу. Жінка з 2-го дня циклу кожен день приймає препарати за схемою і в певний, призначений, день проводиться забір ендометрію (в день, коли зазвичай проводиться перенесення ембріона).

 

Дана схема підготовки до переносу буде точно така сама, як і при підготовці до аналізу ERA-тест.

 

Чи тест на рецептивність ендометрія є болісним?

 

👩🏻‍⚕️ Забір проводиться за допомогою тонкого пайпель-зонда, процедура триває загалом 10 хвилин, з урахуванням підготовки і абсолютно не вимагає знеболювання. Після цього жінка може займатись своїми справами. Процедура не вимагає спостереження в стаціонарі.

 

Чи можна проводити перенесення ембріона в тому ж циклі, в якому проводиться ERA-тест?

 

👩🏻‍⚕️ У циклі, в якому проводиться забір зразка ендометрію на ERA-тест, ми не можемо проводити перенесення ембріона. Про це далі 👇🏼

 

☝🏻 Для проведення цього тесту необхідно взяти невелику кількість ендометрію (біопсію), в день, коли ми повинні зробити перенос. А в один день брати біопсію і робити перенос не можна.

 

☝🏻 Результат аналізу на ERA-тест буде відомий через 1 місяць, його найкраще проводити за 1 цикл до перенесення ембріона.

 

☝🏻 Матеріал, який ми отримали за допомогою біопсії, розміщуються в спеціальній пробірці зі певним середовищем (їх надсилає лабораторія), потім ця пробірка відправляється в лабораторію, яка буде проводити аналіз разом з бланком, на якому вказано день і час впливу прогестерону на ендометрій, а також інші особливості програми даної конкретної жінки.

Отримуємо результат і нам залишається тільки визначити чи можемо робити перенос в стандартний час або його потрібно зміщувати на рекомендований результатом аналізу час – раніше або пізніше.

 

Завдяки цьому методу, ми можемо поліпшити результативність і втілити ваші заповітні мрії ✨!

reprolife@reprolife.ua
Шумського, 5 | Саперне Поле, 3