Романова Ольга Олегівна
Головний лікар клініки, ведучий репродуктолог; основна спеціальність: акушерство і гінекологія.

ERA-test. Частина 2

👩🏻‍⚕️ Репродуктолог, розписує схему підготовки до ембріотрансферу. Жінка з 2-го дня циклу кожен день приймає препарати за схемою і в певний, призначений, день проводиться забір ендометрію (в день, коли зазвичай проводиться перенесення ембріона).

 

Дана схема підготовки до переносу буде точно така сама, як і при підготовці до аналізу ERA-тест.

 

Чи тест на рецептивність ендометрія є болісним?

 

👩🏻‍⚕️ Забір проводиться за допомогою тонкого пайпель-зонда, процедура триває загалом 10 хвилин, з урахуванням підготовки і абсолютно не вимагає знеболювання. Після цього жінка може займатись своїми справами. Процедура не вимагає спостереження в стаціонарі.

 

Чи можна проводити перенесення ембріона в тому ж циклі, в якому проводиться ERA-тест?

 

👩🏻‍⚕️ У циклі, в якому проводиться забір зразка ендометрію на ERA-тест, ми не можемо проводити перенесення ембріона. Про це далі 👇🏼

 

☝🏻 Для проведення цього тесту необхідно взяти невелику кількість ендометрію (біопсію), в день, коли ми повинні зробити перенос. А в один день брати біопсію і робити перенос не можна.

 

☝🏻 Результат аналізу на ERA-тест буде відомий через 1 місяць, його найкраще проводити за 1 цикл до перенесення ембріона.

 

☝🏻 Матеріал, який ми отримали за допомогою біопсії, розміщуються в спеціальній пробірці зі певним середовищем (їх надсилає лабораторія), потім ця пробірка відправляється в лабораторію, яка буде проводити аналіз разом з бланком, на якому вказано день і час впливу прогестерону на ендометрій, а також інші особливості програми даної конкретної жінки.

Отримуємо результат і нам залишається тільки визначити чи можемо робити перенос в стандартний час або його потрібно зміщувати на рекомендований результатом аналізу час – раніше або пізніше.

 

Завдяки цьому методу, ми можемо поліпшити результативність і втілити ваші заповітні мрії ✨!

Читайте також:

Чому у ембріонів утворюється фрагментація?

Ткаченко Анна Борисівна, ембріолог нашої клініки, ділиться інформацією про те, що таке фрагментація ембріонів і які її можливі причини.

Чи підвищує ІКСІ шанси на успіх?

Чи підвищує ІКСІ шанси на успіх? У чому різниця між ЕКЗ та ІКСІ? Навіщо потрібно ІКСІ? Розповідає Лялюк Василь Васильович, завідувач ембріології нашої клініки

В чому різниця між штучною інсемінацією (ІСМ) та екстракорпоральним заплідненням (ЕКЗ)?

Романова Ольга Олегівна, головний лікар клініки розповідає в чому різниця між штучною інсемінацією та екстракорпоральним заплідненням (ЕКЗ)

Чому перенос ембріона краще робити саме на 5-й день розвитку?

Сьогодні Василь Васильович Лялюк, ембріолог медичного центру Reprolife, розповість про плюси та мінуси переносу ембріона на всіх етапах його розвитку.

Імплантаційні кров’яні виділення

Імплантаційні кров'яні виділення, як правило, виникають між 6 і 12 днями після зачаття, коли запліднена яйцеклітина прикріплюється до слизової оболонки матки. Чому вони виникають? Розповідає Шеплякова Тетяна Михайлівна.