Эстетическая гинекология
Леонтьєва Юлія Володимирівна
Лікар акушер-гінеколог, дерматолог

Естетична гінекологія

Найчастіше ці процедури потрібно проводити через вікові зміни, при настанні ранньої менопаузи, при гормональній перебудові, а також при нетриманні. Подібна ситуація часто актуальна після ушкоджень в результаті вагітності та пологів, а також при дискомфорті під час сексу. Естетична гінекологія спрямована не тільки на поліпшення зовнішнього вигляду, але на налагодження функцій інтимних органів. У багатьох випадках обидві цілі досягаються одночасно.

👩🏻⚕️ Леонтьєва Юлія Володимирівна, лікар акушер-гінеколог, дерматолог клініки Reprolife розповість про напрямок естетичної гінекології та чому важливо приділяти цьому питанню увагу.

Не секрет, що естетика інтимної області стає все більш затребуваною. Безумовно, ніжний і юний зовнішній вигляд надають впевненість у власній жіночності та сексуальності, а це дуже важливий внесок у гормональне і психічне здоров’я жінки! Сучасна медицина дозволяє вирішити такі питання безпечно, безболісно і ефективно.

❣️ Представляємо найпопулярніші методи лікування:

✔️ Ін’єкційна методика за допомогою філерів – це відновлення здоров’я і зовнішнього вигляду інтимної області за допомогою препаратів на основі гіалуронової кислоти, аналогічної філерам і біоревітализації, що застосовуються для обличчя. Після потрапляння філлера під шкіру починається активне притягання молекул води до нього. Як результат тканини стають більш оформленими і пружними.
✔️ Плазмотерапія – PRP (Platelet-Rich Plasma) – лікування власною плазмою, збагаченою тромбоцитами. В результаті лікування в тканинах поліпшується мікроциркуляція, а також активізується вироблення колагену і фібробластів.
✔️ Інтимна пластика – операції по відновленню природних пропорцій інтимних зон. Сучасна медицина дозволяє вирішувати такі питання ефективно і безпечно.

📲 Детальніше про естетичну гінекологію Ви можете дізнатися на прийомі у Юлії Володимирівни. Запис за телефоном: +38 044 355 31 55