Может ли избыточный вес быть «здоровым». Шаргородская Анна Витальевна
Шаргородська Анна Віталіївна
Лікар акушер-гінеколог, ендокринолог, фахівець УЗ діагностики

Коли в перший раз звертатись до гінеколога?

Саме від цього періоду в майбутньому буде багато в чому залежати здатність бути мамою, обмінні процеси, стан шкіри і волосся і навіть емоційний стан дівчинки, її успішність і здатність до швидкого запам’ятовування інформації. На все це впливає ендокринне здоров’я.

Коли в перший раз вести дочку до гінеколога?

🧑🏻‍⚕️  Дитячий гінеколог проводить огляд дівчаток будь-якого віку.

Навіть якщо дитину нічого не турбує, плановий огляд повинен проводитися вже в 1-й рік життя дівчинки. У цей період фіксують аномалії або будь-які відхилення в розвитку зовнішніх статевих органів, проводять профілактику або лікування запальних процесів, що нерідко може спостерігатися у дівчаток в ранньому віці через особливості розвитку організму.

Дуже важливий період початку статевого дозрівання. Організм починає працювати в умовах підвищеної гормонального навантаження, відбуваються важливі процеси росту і перебудови. Часто на цьому фоні виникають дефіцит вітамінів і мінералів, субклінічний гіпотиреоз на фоні нестачі йоду. До того ж, у віці 9-10 років дівчинці необхідно не просто знати, що у неї скоро можуть початися менструації, а розуміти які зміни відбуваються в її організмі і чому. Саме час здійснити перший плановий візит до дитячого гінеколога.

Як підготувати дочку до візиту? Про що слід розповісти, щоб не було боязні і сорому?

🧑🏻‍⚕️  Безумовно, на прийомі важливо створити позитивний психологічний зв’язок між лікарем і маленькою пацієнткою, особливо якщо ми говоримо про дитячого гінеколога. Важливо, щоб не було переляку, який може сформувати стійку реакцію або негативне ставлення до лікаря-гінеколога в майбутньому. Перший візит може бути ознайомчим і обійтись без додаткових оглядів та взяття аналізів, тим більше, якщо у дівчинки немає показань. Можна заздалегідь вдома підготувати з дитиною список питань, які вона хотіла б задати лікарю. Можливе проведення УЗД органів малого таза трансабдоминально, тобто поверхнево через живіт при наповненому сечовому міхурі.

Коли проводиться перший «дорослий» візит до лікаря гінеколога?

🧑🏻‍⚕️  Перший «дорослий» візит ми рекомендуємо планувати у віці 15-16 років, коли у дівчини вже сформовані питання про її жіноче здоров’я, а також є особисті інтимні питання. До 18 років консультація проходить у супроводі мами або близького дорослого, який супроводжує дівчину. З 16 років у нас в клініці на консультації проводиться абдомінальне УЗД органів малого таза, а також здійснюється забір матеріалу для бактеріоскопічного дослідження урогенітальних виділень і мікроскопії урогенітального мазка.

 

З розумінням тонких моментів підліткової психології і підібравши комплекс важливих обстежень і необхідних процедур в нашій клініці розроблена програма «Мій перший гінеколог». Детальну інформацію Ви можете прочитати у нас на сайті, а також уточнити у наших адміністраторів за телефоном 044-355-31-55.

Читайте також:

Репродуктологічний науковий з’їзд ESHRE у Мілані

03-06 липня відбулася важлива подія - репродуктологічний науковий з’їзд ESHRE у Мілані. На цій конференції ми брали активну участь і хочемо поділитися головними европейськими трендами у лікуванні безпліддя. Ми бачимо скільки є важливих напрямків, які по-справжньому надихають, у нас для того щоб разом з парою досягти головної мети - народження здорових дітей у сім’ях!

Чи можна завагітніти з діагнозом СПКЯ? Частина 1

Синдром полікістозних яєчників (СПКЯ) дійсно є однією з найчастіших причин жіночої ендокринної безплідності. Але це зовсім не означає, що шансів мати бажану вагітність взагалі немає.

Чи потрібно робити аналіз на ДНК фрагментацію сперматозоїдів?

Досвідчена і компетентна команда клініки Reprolife рекомендує тільки самі необхідні тести і дослідження, які мають в собі наукове підґрунтя. Ми здатні привести Вас до мрії стати батьками!

Гістероскопія – операція без розрізів та швів.

Гістероскопія дозволяє позбутися маткових причин безпліддя, механічних перешкод настання вагітності, патологічних станів ендометрію та цервікального каналу у будь-які вікові періоди. Клініка Reprolife має медичну команду, яка спеціалізується на ендоскопічній хірургії.

Які основні причини невдачі імплантації ембріона?

Благополучне настання вагітності залежить від низки подій, серед яких імплантація ембріона є однією з найважливіших. На успішність імплантації та виношування вагітності впливають багато причин. Часто ці причини можуть бути поєднаними. З вірою та правильним настроєм на головний результат, командною роботою пари та репродуктолога такі ситуації, як RIF переборні.