Романова Ольга Олеговна
Главный врач клиники, ведущий репродуктолог; основная специальность: акушерство и гинекология.

Консультація при плануванні вагітності

Для того щоб забезпечити ідеальну вагітність, розвиток та народження здорової дитини, ми рекомендуємо почати з правильної підготовки до вагітності. Важливо оцінити здоров’я майбутньої мами, її історію, можливу потребу в додатковому прийомі вітамінів, та, нарешті, найбільш вдалий момент для зачаття. Важливо знати і показники спермограми чоловіка (його фертильність). Це те, що ми називаємо “консультацією перед зачаттям”.

Коли необхідно звернутися до репродуктолога?

Ця консультація призначена для кожної жінки, яка хоче завагітніти в близькому майбутьому (протягом наступних 12 місяців), але особливо рекомендована для:

  • Якщо вік майбутньої мами старше 35 років.
  • Пари з підвищеним ризиком генетичних захворювань (через особисту історію захворювання чи відомого сімейного медичного досвіду).
  • Жінки, які страждають серйозними чи хронічними захворюваннями.
  • Якщо були складнощі з виношуванням вагітності у минулому.

Що включає в себе консультація у репродуктолога перед зачаттям?

Консультація перед зачаттям складається з вивчення історії захворювання сім’ї та жінки, а також проведення повного гінекологічного обстеження, УЗД органів малого тазу, молочних залоз, щитоподібної залози, цитологічного дослідження. В деяких випадках потребується аналіз крові на визначення рівня важливих гормонів, які впливають на якісне формування яйцеклітин та підтримують правильний розвиток вагітності; мікроелементів, показників системи згортання крові (для формування плаценти, кровопостачання та розвитку малюка). Важливо виключити інфекції, прихований запальний процес, для того щоб обезпечити малюка та себе під час вагітності. Майбутній мамі також надаються важливі поради щодо способу життя, здорового харчування, розрахунку індивідуальної потреби у вітамінах та всьому необхідному.

Крім того ми обговорюємо як розрахувати сприятливий період для зачаття, коли та як проводиться тест на визначення вагітності, а також про її перше відвідування лікаря та дії, коли жінка завагітніла.

Ми запроваджуємо найбільш передові технології та знання для того, щоб Ви могли насолоджуватися щасливою вагітністю та материнством. Завжди з турботою про Ваше здоров’я)

Читайте також:

Що таке АМГ?

Що таке антимюлеровий гормон? Коли та для чого потрібно визначати рівень АМГ і чи можливо покращити його показники? Читайте у сьогоднійшній статті!

Програма Check-up “Жіноче здоров’я”

Сучасній жінці часом дуже складно знайти час для себе, але робити це потрібно. Спеціально для Вас ми підготували унікальну програму Check-up «Жіноче здоров'я».

Альфа-ліпоєва кислота та зниження ваги

Осьмак Анна Миколаївна, акушер-гінеколог нашої клініки, розповідає про важливі механізми дії альфа-ліпоєвої кислоти.

Термінологія. Щитоподібна залоза

Сьогодні Анна Віталіївна Шаргородська, ендокринолог-гінеколог нашої клініки, познайомить вас із термінологією щитовидної залози

Посткоїтальний цистит

Що таке посткоїтальний цистит? Які найчастіші причини винекнення даного захворювання та які рекомендації по лікуванню? Розповідає акушер-гінеколог нашої клініки, Горщанік Юлія Володимирівна