Романова Ольга Олеговна
Главный врач клиники, ведущий репродуктолог; основная специальность: акушерство и гинекология.

Консультація при плануванні вагітності

Для того щоб забезпечити ідеальну вагітність, розвиток та народження здорової дитини, ми рекомендуємо почати з правильної підготовки до вагітності. Важливо оцінити здоров’я майбутньої мами, її історію, можливу потребу в додатковому прийомі вітамінів, та, нарешті, найбільш вдалий момент для зачаття. Важливо знати і показники спермограми чоловіка (його фертильність). Це те, що ми називаємо “консультацією перед зачаттям”.

Коли необхідно звернутися до репродуктолога?

Ця консультація призначена для кожної жінки, яка хоче завагітніти в близькому майбутьому (протягом наступних 12 місяців), але особливо рекомендована для:

  • Якщо вік майбутньої мами старше 35 років.
  • Пари з підвищеним ризиком генетичних захворювань (через особисту історію захворювання чи відомого сімейного медичного досвіду).
  • Жінки, які страждають серйозними чи хронічними захворюваннями.
  • Якщо були складнощі з виношуванням вагітності у минулому.

Що включає в себе консультація у репродуктолога перед зачаттям?

Консультація перед зачаттям складається з вивчення історії захворювання сім’ї та жінки, а також проведення повного гінекологічного обстеження, УЗД органів малого тазу, молочних залоз, щитоподібної залози, цитологічного дослідження. В деяких випадках потребується аналіз крові на визначення рівня важливих гормонів, які впливають на якісне формування яйцеклітин та підтримують правильний розвиток вагітності; мікроелементів, показників системи згортання крові (для формування плаценти, кровопостачання та розвитку малюка). Важливо виключити інфекції, прихований запальний процес, для того щоб обезпечити малюка та себе під час вагітності. Майбутній мамі також надаються важливі поради щодо способу життя, здорового харчування, розрахунку індивідуальної потреби у вітамінах та всьому необхідному.

Крім того ми обговорюємо як розрахувати сприятливий період для зачаття, коли та як проводиться тест на визначення вагітності, а також про її перше відвідування лікаря та дії, коли жінка завагітніла.

Ми запроваджуємо найбільш передові технології та знання для того, щоб Ви могли насолоджуватися щасливою вагітністю та материнством. Завжди з турботою про Ваше здоров’я)

Читайте також:

Генетичне обстеження при плануванні вагітності

Романова Ольга Олегівна, головний лікар клініки розповідає навіщо проводити генетичний тест на етапі планування вагітності та що таке розширений скринінг на спадкові захворювання?

Як покращити якість яйцеклітин?

Як покращити якість яйцеклітин та які вітаміни впливають на покращення якості яйцеклітин? Як впливає дефіцит заліза на фертильність? Як впливає гомоцистеїн на фертильність? Розповідає Романова Ольга Олегівна, головний лікар клініки.

Залізодефіцитний стан чи “Залізний статус” в житті жінки.

Сьогодні Шаргородська Анна Віталіївна, лікар акушер-гінеколог, ендокринолог, спеціаліст УЗ діагностики нашої клініки, розповідає про дефіцит заліза в організмі та факторах, які передують його виникненню.

Профілактика резус-конфлікту під час вагітності

Що таке резус конфлікт, чому він виникає і чи є лікування сьогодні розказує Барановська Вікторія Володимирівна, акушер-гінеколог, ендокринолог, спеціаліст УЗ діагностикинашої клініки.

Як правильно вводити прикорм?

Сьогодні наш лікар-терапевт Красюк Анна Ігорівна розповість про те як і коли правильно вводити прикорм. Лікар порекомендує які для цього краще вибрати продукти та як сформувати у малюка правильне ставлення до їжі.