Романова Ольга Олеговна
Главный врач клиники, ведущий репродуктолог; основная специальность: акушерство и гинекология.

Консультація при плануванні вагітності

Для того щоб забезпечити ідеальну вагітність, розвиток та народження здорової дитини, ми рекомендуємо почати з правильної підготовки до вагітності. Важливо оцінити здоров’я майбутньої мами, її історію, можливу потребу в додатковому прийомі вітамінів, та, нарешті, найбільш вдалий момент для зачаття. Важливо знати і показники спермограми чоловіка (його фертильність). Це те, що ми називаємо “консультацією перед зачаттям”.

Коли необхідно звернутися до репродуктолога?

Ця консультація призначена для кожної жінки, яка хоче завагітніти в близькому майбутьому (протягом наступних 12 місяців), але особливо рекомендована для:

  • Якщо вік майбутньої мами старше 35 років.
  • Пари з підвищеним ризиком генетичних захворювань (через особисту історію захворювання чи відомого сімейного медичного досвіду).
  • Жінки, які страждають серйозними чи хронічними захворюваннями.
  • Якщо були складнощі з виношуванням вагітності у минулому.

Що включає в себе консультація у репродуктолога перед зачаттям?

Консультація перед зачаттям складається з вивчення історії захворювання сім’ї та жінки, а також проведення повного гінекологічного обстеження, УЗД органів малого тазу, молочних залоз, щитоподібної залози, цитологічного дослідження. В деяких випадках потребується аналіз крові на визначення рівня важливих гормонів, які впливають на якісне формування яйцеклітин та підтримують правильний розвиток вагітності; мікроелементів, показників системи згортання крові (для формування плаценти, кровопостачання та розвитку малюка). Важливо виключити інфекції, прихований запальний процес, для того щоб обезпечити малюка та себе під час вагітності. Майбутній мамі також надаються важливі поради щодо способу життя, здорового харчування, розрахунку індивідуальної потреби у вітамінах та всьому необхідному.

Крім того ми обговорюємо як розрахувати сприятливий період для зачаття, коли та як проводиться тест на визначення вагітності, а також про її перше відвідування лікаря та дії, коли жінка завагітніла.

Ми запроваджуємо найбільш передові технології та знання для того, щоб Ви могли насолоджуватися щасливою вагітністю та материнством. Завжди з турботою про Ваше здоров’я)

Читайте також:

Чи потрібно вагітним здавати глюкозо- толерантний тест?

Це питання дуже часто задають вагітні жінки під час прийому. Мабуть тому, що прочитавши інформацію в інтернеті, вважають некомфортною та складною для себе процедуру цього дослідження.

Накопичення ооцитів при низькому оваріальному резерві

Кількість ооцитів для запліднення є одним із основних факторів успішності досягнення вагітності у програмі ЕКЗ.

Що потрібно знати про кріоконсервацію сперми ?

Протягом останніх років кріоконсервація сперми є одним з найпопулярніших та ефективних методів збереження чоловічої фертильності.

Значення щитоподібої залози для репродуктивної функції

Гормон щитоподібної залози є найважливішим регулятором обмінних процесів і необхідний для правильної роботи всього організму. Це впливає на фертильність, успішність вагітності та правильний розвиток дитини.

З Україною в серці Вас вітає клініка Reprolife у Івано-Франківську

У Reprolife Ви отримаєте професійний супровід, починаючи від першої консультації до досягнення головної мети – збереження свого здоров’я.