Неінвазивний пренатальний тест

Неінвазивні пренатальні тести ДНК засновані на аналізі позаклітинної внДНК, яка циркулює в крові вагітної жінки. За допомогою цього тесту з’явилась можливість виключити більшу кількість генетичних порушень на ранніх термінах вагітності (з 9 тижня).

 

На жаль, генетична патологія щорічно зустрічається у 553 тисяч дітей з 131 мільйонів народжених.

 

Завдяки неінвазивному пренатальному тестуванню можливо розрахувати ризик синдрому Дауна та інших хромосомних порушень, мікроделецій і інших моногенних захворювань у плода з високою точністю. У крові жінки під час вагітності містяться як її власні внДНК, котрі утворюються при апоптозі лейкоцитів і адипоцитів, так і внДНК плода, які утворюються при апоптозі клітин трофобласта (майбутньої плаценти). Провести аналіз можливо не натщесерце (це можливо, якщо Ви їли і / або пили).

 

Цікавий факт: якщо ласувати солоденькими продуктами за 20-30 хвилин до здачі аналізу, в крові матері відзначають підвищення концентрації фетальної ДНК (або «вільно циркулюючої ДНК плоду»).

 

Чекаємо Вас в нашій клініці!

Читайте також:

Програма «Відкладене материнство»

Відкладене материнство – це програма, яка дозволяє планувати вагітність у більш пізньому репродуктивному віці і зберегти свій генетичний матеріал у молодому віці.

Чи потрібно робити аналіз на ДНК фрагментацію сперматозоїдів?

Досвідчена і компетентна команда клініки Reprolife рекомендує тільки самі необхідні тести і дослідження, які мають в собі наукове підґрунтя. Ми здатні привести Вас до мрії стати батьками!

Накопичення ооцитів при низькому оваріальному резерві

Кількість ооцитів для запліднення є одним із основних факторів успішності досягнення вагітності у програмі ЕКЗ.

Значення щитоподібої залози для репродуктивної функції

Гормон щитоподібної залози є найважливішим регулятором обмінних процесів і необхідний для правильної роботи всього організму. Це впливає на фертильність, успішність вагітності та правильний розвиток дитини.

Шановні Пацієнти!

Медичний центр Reprolife тимчасово переїхав до більш безпечного міста, до Івано-Франківська.