Неінвазивний пренатальний тест

Неінвазивні пренатальні тести ДНК засновані на аналізі позаклітинної внДНК, яка циркулює в крові вагітної жінки. За допомогою цього тесту з’явилась можливість виключити більшу кількість генетичних порушень на ранніх термінах вагітності (з 9 тижня).

 

На жаль, генетична патологія щорічно зустрічається у 553 тисяч дітей з 131 мільйонів народжених.

 

Завдяки неінвазивному пренатальному тестуванню можливо розрахувати ризик синдрому Дауна та інших хромосомних порушень, мікроделецій і інших моногенних захворювань у плода з високою точністю. У крові жінки під час вагітності містяться як її власні внДНК, котрі утворюються при апоптозі лейкоцитів і адипоцитів, так і внДНК плода, які утворюються при апоптозі клітин трофобласта (майбутньої плаценти). Провести аналіз можливо не натщесерце (це можливо, якщо Ви їли і / або пили).

 

Цікавий факт: якщо ласувати солоденькими продуктами за 20-30 хвилин до здачі аналізу, в крові матері відзначають підвищення концентрації фетальної ДНК (або «вільно циркулюючої ДНК плоду»).

 

Чекаємо Вас в нашій клініці!

Читайте також:

Генетичне обстеження при плануванні вагітності

Романова Ольга Олегівна, головний лікар клініки розповідає навіщо проводити генетичний тест на етапі планування вагітності та що таке розширений скринінг на спадкові захворювання?

В чому різниця між штучною інсемінацією (ІСМ) та екстракорпоральним заплідненням (ЕКЗ)?

Романова Ольга Олегівна, головний лікар клініки розповідає в чому різниця між штучною інсемінацією та екстракорпоральним заплідненням (ЕКЗ)

Чому перенос ембріона краще робити саме на 5-й день розвитку?

Сьогодні Василь Васильович Лялюк, ембріолог медичного центру Reprolife, розповість про плюси та мінуси переносу ембріона на всіх етапах його розвитку.

Чому під час розвитку in vitro іноді відбувається зупинка ембріона?

У цьому пості ми розповімо, чому ембріони перестають рости, перш ніж стають бластоцистами на 5-й день свого розвитку.

TOP-3 питання ембріологу

Омельченко Марина Ігорівна відповідає на TOP-3 найчастіших питань пацієнтів, які звучать на консультації ембріолога