Романова Ольга Олегівна
Головний лікар клініки, ведучий репродуктолог; основна спеціальність: акушерство і гінекологія.

Ольга Романова про можливості сучасної медицини в збереженні репродуктивного віку

Програма «Відкладене материнство»

Ми всі знаємо, що найважливіший фактор, який впливає на зачаття здорової дитини – вік. З 35 років кількість яйцеклітин, готових потенційно до зачаття знижується стрімко швидко. На щастя, в сучасній медицині є технології, які дозволяють не відкладати таке важливе питання на потім, з іншого боку зайнятись ним, коли чоловік і жінка розуміють, що вони готові до цього відповідального кроку.

Ми можемо вітрифікувати (заморозити) ооцити, якщо жінка вирішила відкласти планування вагітності на більш пізній термін, зважаючи на особисті обставини, але вік не дозволяє відкладати це питання надовго.

У віці 30-35 років у жінки кількість і якість ооцитів вище, ніж через 10 років, коли вона, ймовірно, захоче народити дитину. Розуміючи це, ми можемо зберегти ооцити в більш молодому віці і зберігати їх настільки довго, скільки це буде потрібно майбутнім батькам. Відповідно ці клітини можна буде використовувати в подальшому для запліднення і перенесення ембріончіков.

🔬 Збереження свого біологічного матеріалу – це своєрідна страховка на майбутнє.

У сучасному світі жінки не поспішають народжувати дітей – хочуть здобути освіту, зробити кар’єру, підготувати матеріальну основу і надійний тил, пожити для себе і лише потім планувати материнство. Однак до цього часу жіночий організм може сказати: «Вибачте! Занадто пізно…”

Програма “Відкладене материнство” – це заплановане материнство після певного віку. Воно дозволяє таким жінкам народжувати дітей, однак думати про це потрібно заздалегідь.

❔ Кому рекомендована програма відкладене материнство?

Перш за все жінкам, які не планують в найближчому майбутньому вагітність або, якщо у жінки вже є діти, і вона відкладає народження дитини на невизначений термін.

❕ Вітрифікація показана, якщо спостерігається тенденція до зниження оваріального резерву в будь-якому віці або в родині є випадок настання ранньої менопаузи (раніше 50-ти років).

❔ В якому віці краще заморожувати яйцеклітини?

Оптимальний вік до 35 років, оскільки після цього віку кількість хороших ооцитів зменшується.

❔ Що для цього потрібно?

Програма складається з підготовчого етапу (консультації репродуктолога, УЗД, лабораторної діагностики, яка необхідна для вступу в програму) і основного етапу – стимуляції овуляції і отримання клітин під внутрішньовенним обезболенням.

Далі можливі два шляхи. Якщо у жінки немає партнера, або вона не впевнена, що в майбутньому хоче мати дитину саме від цього чоловіка – ми заморожуємо і зберігаємо яйцеклітини.

Якщо жінка впевнена в своєму чоловікові і у неї стабільні відносини, ми проводимо запліднення яйцеклітин його матеріалом і зберігаємо вже ембріончики.

❔ Як довго можна зберігати ооцити і ембріони в кріобанку?

Зберігання в кріобанку можливо так довго, скільки потрібно жінці для усвідомлення, що вона готова до народження малюка.

❕ З 25 вересня по 25 жовтня в медичному центрі Reprolife діє акція -10% на програму «Відкладене материнство».

Програма включає:

  • контрольовану оваріальну стимуляцію;
  • анестезію;
  • пункцію фолікулів;
  • вітрифікацію ооцитів;
  • зберігання біологічного матеріалу на протязі року.

📞 Запис по телефону клініки +38 (044) 355 31 55

 

Читайте також:

Програма «Відкладене материнство»

Відкладене материнство – це програма, яка дозволяє планувати вагітність у більш пізньому репродуктивному віці і зберегти свій генетичний матеріал у молодому віці.

Репродуктологічний науковий з’їзд ESHRE у Мілані

03-06 липня відбулася важлива подія - репродуктологічний науковий з’їзд ESHRE у Мілані. На цій конференції ми брали активну участь і хочемо поділитися головними европейськими трендами у лікуванні безпліддя. Ми бачимо скільки є важливих напрямків, які по-справжньому надихають, у нас для того щоб разом з парою досягти головної мети - народження здорових дітей у сім’ях!

Які основні причини невдачі імплантації ембріона?

Благополучне настання вагітності залежить від низки подій, серед яких імплантація ембріона є однією з найважливіших. На успішність імплантації та виношування вагітності впливають багато причин. Часто ці причини можуть бути поєднаними. З вірою та правильним настроєм на головний результат, командною роботою пари та репродуктолога такі ситуації, як RIF переборні.

Накопичення ооцитів при низькому оваріальному резерві

Кількість ооцитів для запліднення є одним із основних факторів успішності досягнення вагітності у програмі ЕКЗ.

З Україною в серці Вас вітає клініка Reprolife у Івано-Франківську

У Reprolife Ви отримаєте професійний супровід, починаючи від першої консультації до досягнення головної мети – збереження свого здоров’я.