Планування вагітності

Вагітність – один із найголовніших періодів у житті кожної жінки.

Від того, наскільки добре буде підготовлений організм до вагітності, залежить здоров’я одразу двох людей: мами та майбутнього малюка. Саме тому потрібно планувати вагітність заздалегідь.

Насамперед, майбутнім батькам слід переконатися у відсутності інфекцій, що передаються статевим шляхом, та хвороб, що перешкоджають зачаттю. Для цього необхідні візити до гінеколога та уролога. Консультації інших фахівців призначаються за результатами наступних аналізів та досліджень:

Жінкам

  • Флюорографія.
  • УЗД органів малого тазу.
  • Аналіз на антитіла до краснухи.
  • Аналіз сечі на виявлення захворювань сечостатевої системи.
  • Аналіз крові на гормони.
  • Аналіз на статеві інфекції.

Чоловікам

  • Аналіз на статеві інфекції.
  • Спермограма (його фертильність).

Іншим важливим аспектом планування вагітності є встановлення характеру харчування, способу життя та наявності шкідливих звичок у майбутніх батьків. А також розрахунок індивідуальної потреби у вітамінах та всього необхідного.

Винятком є ​​призначення фолієвої кислоти, яку повинна приймати кожна жінка, яка планує вагітність.

Численні дослідження довели, що правильна підготовка подружжя до народження малюка є запорукою його майбутнього здоров’я. У всьому світі дедалі більше батьків починають дбати про свою дитину заздалегідь.
Скористайтеся програмою Check-upПланування вагітності” Ви також можете у Reprolife.

Детальну інформацію можна отримати за номерами:

+380 (44) 355-31-55
+380 (68) 921-57-47
+380 (63) 133-75-55

Завжди із турботою про Ваше здоров’я)

Читайте також:

Вплив дієти та способу життя жінки на якість яйцеклітин та ефективність програми ЕКЗ

Всі ми прекрасно знаємо що малорухливий спосіб життя – це шкідливо, що необхідно щодня вживати достатньо води, додавати в раціон харчування фрукти та овочі, проте не здогадуємося який колосальний вплив мають ці дії!

Що таке АМГ?

Що таке антимюлеровий гормон? Коли та для чого потрібно визначати рівень АМГ і чи можливо покращити його показники? Читайте у сьогоднійшній статті!

Що таке вітрифікація ооцитів?

Сьогодні Ткаченко Ганна Борисівна, ембріолог нашої клініки, розповідає про те, що таке вітрифікація і які можливості вона дає.

Програма Check-up “Жіноче здоров’я”

Сучасній жінці часом дуже складно знайти час для себе, але робити це потрібно. Спеціально для Вас ми підготували унікальну програму Check-up «Жіноче здоров'я».

Коли потрібно використовувати донорську сперму?

Сьогодні поговоримо про причини, коли потрібно використовувати донорську сперму. Розповідає Осьмак Ганна Миколаївна, акушер-гінеколог нашої клініки