Планування вагітності

Вагітність – один із найголовніших періодів у житті кожної жінки.

Від того, наскільки добре буде підготовлений організм до вагітності, залежить здоров’я одразу двох людей: мами та майбутнього малюка. Саме тому потрібно планувати вагітність заздалегідь.

Насамперед, майбутнім батькам слід переконатися у відсутності інфекцій, що передаються статевим шляхом, та хвороб, що перешкоджають зачаттю. Для цього необхідні візити до гінеколога та уролога. Консультації інших фахівців призначаються за результатами наступних аналізів та досліджень:

Жінкам

  • Флюорографія.
  • УЗД органів малого тазу.
  • Аналіз на антитіла до краснухи.
  • Аналіз сечі на виявлення захворювань сечостатевої системи.
  • Аналіз крові на гормони.
  • Аналіз на статеві інфекції.

Чоловікам

  • Аналіз на статеві інфекції.
  • Спермограма (його фертильність).

Іншим важливим аспектом планування вагітності є встановлення характеру харчування, способу життя та наявності шкідливих звичок у майбутніх батьків. А також розрахунок індивідуальної потреби у вітамінах та всього необхідного.

Винятком є ​​призначення фолієвої кислоти, яку повинна приймати кожна жінка, яка планує вагітність.

Численні дослідження довели, що правильна підготовка подружжя до народження малюка є запорукою його майбутнього здоров’я. У всьому світі дедалі більше батьків починають дбати про свою дитину заздалегідь.
Скористайтеся програмою Check-upПланування вагітності” Ви також можете у Reprolife.

Детальну інформацію можна отримати за номерами:

+380 (44) 355-31-55
+380 (68) 921-57-47
+380 (63) 133-75-55

Завжди із турботою про Ваше здоров’я)

Читайте також:

Програма «Відкладене материнство»

Відкладене материнство – це програма, яка дозволяє планувати вагітність у більш пізньому репродуктивному віці і зберегти свій генетичний матеріал у молодому віці.

Репродуктологічний науковий з’їзд ESHRE у Мілані

03-06 липня відбулася важлива подія - репродуктологічний науковий з’їзд ESHRE у Мілані. На цій конференції ми брали активну участь і хочемо поділитися головними европейськими трендами у лікуванні безпліддя. Ми бачимо скільки є важливих напрямків, які по-справжньому надихають, у нас для того щоб разом з парою досягти головної мети - народження здорових дітей у сім’ях!

Чи можна завагітніти з діагнозом СПКЯ? Частина 1

Синдром полікістозних яєчників (СПКЯ) дійсно є однією з найчастіших причин жіночої ендокринної безплідності. Але це зовсім не означає, що шансів мати бажану вагітність взагалі немає.

Чи потрібно робити аналіз на ДНК фрагментацію сперматозоїдів?

Досвідчена і компетентна команда клініки Reprolife рекомендує тільки самі необхідні тести і дослідження, які мають в собі наукове підґрунтя. Ми здатні привести Вас до мрії стати батьками!

Гістероскопія – операція без розрізів та швів.

Гістероскопія дозволяє позбутися маткових причин безпліддя, механічних перешкод настання вагітності, патологічних станів ендометрію та цервікального каналу у будь-які вікові періоди. Клініка Reprolife має медичну команду, яка спеціалізується на ендоскопічній хірургії.