Романова Ольга Олегівна
Головний лікар клініки, ведучий репродуктолог; основна спеціальність: акушерство і гінекологія.

Шановні Пацієнти!

Війна торкнулася кожного з нас, всі ми зараз маємо одне найбільше бажання – перемога і мирне небо над Україною.

Зі свого боку, ми хочемо надалі нести свою місію, допомогати жінкам берегти своє здоров’я та народжувати здорових дітей, майбутніх українців 💙💛

Медичний центр Reprolife тимчасово переїхав до більш безпечного міста, до Івано-Франківська.

Ми розпочинаємо свою роботу з 28 березня за адресою: вулиця Галицька, 139а, Івано-Франківськ
( приміщення лікувально-діагностичного центру “Lux Vision”).

Відкриваємо прийом акушера-гінеколога, ендокринолога-гінеколога, терапевта. Є можливість зробити аналізи та провести експертні пренатальні скринінги.

Також хочемо проінформувати, що всі ембріони зараз знаходяться в безпечному місці на Закарпатті.

Разом до перемоги! 🇺🇦

Читайте також:

Чи можна завагітніти з діагнозом СПКЯ? Частина 1

Синдром полікістозних яєчників (СПКЯ) дійсно є однією з найчастіших причин жіночої ендокринної безплідності. Але це зовсім не означає, що шансів мати бажану вагітність взагалі немає.

Чи потрібно робити аналіз на ДНК фрагментацію сперматозоїдів?

Досвідчена і компетентна команда клініки Reprolife рекомендує тільки самі необхідні тести і дослідження, які мають в собі наукове підґрунтя. Ми здатні привести Вас до мрії стати батьками!

Гістероскопія – операція без розрізів та швів.

Гістероскопія дозволяє позбутися маткових причин безпліддя, механічних перешкод настання вагітності, патологічних станів ендометрію та цервікального каналу у будь-які вікові періоди. Клініка Reprolife має медичну команду, яка спеціалізується на ендоскопічній хірургії.

Які основні причини невдачі імплантації ембріона?

Благополучне настання вагітності залежить від низки подій, серед яких імплантація ембріона є однією з найважливіших. На успішність імплантації та виношування вагітності впливають багато причин. Часто ці причини можуть бути поєднаними. З вірою та правильним настроєм на головний результат, командною роботою пари та репродуктолога такі ситуації, як RIF переборні.

Азооспемія. Причини. Стратегія на появу здорового малюка.

Сумна статистика говорить, що чоловічий фактор є причиною не настання вагітності до 40% випадків. Однією з можливих причин є - азооспермія, що зустрічається в одного чоловіка із ста.