Современная инфектология

Сучасна інфектологія. Серія 1

Це наш перший ролик серії «Сучасна інфектологія», що присвячено інфекційним захворювання, новітнім методикам їх попередження, діагностики та лікування.

Друзі!

Сьогодні Бідованець Олена Юліанівна, лікар-інфекціоніст нашої клініки говорить про інфектологію.

Інфекції оточують людство з давніх давен. І незважаючи на те, що здається, що медицина вже давно пішла вперед, але пандемія коронавірусу цього року показала, що є інфекції довкола і людству прийдетеся з ними взаємодіяти. Утім все ж таки є і дуже хороші кроки, про які ми могли б сьогодні поговорити.

У 2020 році Нобелівську премію в сфері медицини було надано трьом вченим, які зробили великий поступ у відкритті вірусу гепатиту С. Ще до недавнього часу він взагалі називався «ні А, ні В» і вважався «лагідним вбивцею», тобто ним, що однозначно призводить до смерті. Але тепер, завдяки новітнім препаратам, це захворювання є абсолютно виліковним.

Ще інші захворювання – той самий коронавірус – ми за дуже короткий термін зуміли зробити так, що існує вакцина, яка допомагає, якщо не повністю захистити людину від цього вірусу, то зробити таким чином, що захворювання може переноситися набагато легше. Відповідно людина може не становити загрози для інших людей.

У клініці Reprolife Ви зможете отримати консультацію стосовно вірусних, бактерійних, а також інших інфекцій, що викликані найпростішими.

Тому запрошуємо вас в клініку – і вагітних, і тих, що планують вагітність – усіх, кого цікавить їхній стан здоров’я.

У наступному ролику ми детально розглянемо вірус гепатиту В – діагностику, лікування та можливість запобігти захворюванню.