Шаргородська Анна Віталіївна
Лікар акушер-гінеколог, ендокринолог, фахівець УЗ діагностики

TOP-3 питання ендокринологу

  1. Чи можна завагітніти при гіпотиреозі?Так, настання вагітності можливе. Але робота щитоподібної залози впливає на розвиток нервової системи малюка, і вона закладається з самого раннього терміну вагітності, коли жінка може ще не знати про своє новий стан. Тому дуже важливо відвідати ендокринолога і перевірити функцію щитоподібної залози ще на етапі планування зачаття.
  2. Які самі ранні ознаки порушення роботи щитовидки?Зниження функції щитоподібної залози найчастіше проявляється підвищеною стомлюваністю і сонливістю, схильністю до швидкого набору ваги, посиленим випаданням волосся, перепадами настрою, зниженням цілеспрямованості, підвищеної забудькуватістю.
  3. Чому при порушенні роботи щитоподібної залози випадає волосся?Як правило, при цьому відбувається зниження рівня феритину в крові, зниження засвоюваності мікроелементів і білка, які важливі для харчування волосяних фолікулів. Друга важлива причина: якщо щитовидка неправильно працює – порушується і регуляція активності статевих гормонів, тестостерон у жінок стає більш активним і пошкоджує волосяні фолікули на шкірі голови, а зростання небажаного волосся на тілі збільшується.Детальну консультацію можна отримати у нас в клініці.Запис за телефоном: +38 044 355 31 55

Читайте також:

Інтимне омолодження. Модний тренд чи усвідомлена необхідність?

Сучасна естетична медицина розвивається стрімко, щорічно з'являються нові технології і методи. Не залишилася осторонь і інтимна сфера. Розповідає Анна Віталіївна Шаргородська, ендокринолог-гінеколог нашої клініки.

Залізодефіцитний стан чи “Залізний статус” в житті жінки.

Сьогодні Шаргородська Анна Віталіївна, лікар акушер-гінеколог, ендокринолог, спеціаліст УЗ діагностики нашої клініки, розповідає про дефіцит заліза в організмі та факторах, які передують його виникненню.

Контрацепція в пременопаузі. ВИПУСК 5.

В третьому випуску дайджесту про менопаузу, Анна Віталіївна Шаргородська, ендокринолог-гінеколог нашої клініки, розкаже про контрацепцію в пременопаузі.

Дайджейст про менопаузу. Випуск 4. ГУМС (геніто-урінарний менопаузальний синдром).

У четвертому випуску дайджесту про менопаузу Анна Віталіївна Шаргородська, ендокринолог-гінеколог нашої клініки, розповість про доступні методи лікування вульво-вагінальної атрофії (стоншення слизової).

Відеоблог #ReproLIVE. Серія 4. Чи може надмірна вага бути «здоровою»?

Сьогодні ми говоримо про вагу. Шаргородська Анна Віталіївна, акушер-гінеколог, ендокринолог, кандидат медичних наук, фахівець УЗ-діагностики розповідає, що таке нормальна вага, як оцінити її надлишок і чому ми говоримо про ожиріння.