TOP-3 питання ендокринологу

Друзі, ми підготували для Вас TOP-3 найпопулярніших питання, які задають пацієнти нашим лікарям-ендокринологів.
  1. Чи можна завагітніти при гіпотиреозі?Так, настання вагітності можливе. Але робота щитоподібної залози впливає на розвиток нервової системи малюка, і вона закладається з самого раннього терміну вагітності, коли жінка може ще не знати про своє новий стан. Тому дуже важливо відвідати ендокринолога і перевірити функцію щитоподібної залози ще на етапі планування зачаття.
  2. Які самі ранні ознаки порушення роботи щитовидки?Зниження функції щитоподібної залози найчастіше проявляється підвищеною стомлюваністю і сонливістю, схильністю до швидкого набору ваги, посиленим випаданням волосся, перепадами настрою, зниженням цілеспрямованості, підвищеної забудькуватістю.
  3. Чому при порушенні роботи щитоподібної залози випадає волосся?Як правило, при цьому відбувається зниження рівня феритину в крові, зниження засвоюваності мікроелементів і білка, які важливі для харчування волосяних фолікулів. Друга важлива причина: якщо щитовидка неправильно працює – порушується і регуляція активності статевих гормонів, тестостерон у жінок стає більш активним і пошкоджує волосяні фолікули на шкірі голови, а зростання небажаного волосся на тілі збільшується.Детальну консультацію можна отримати у нас в клініці.Запис за телефоном: +38 044 355 31 55