Шаргородська Анна Віталіївна
Лікар акушер-гінеколог, ендокринолог, фахівець УЗ діагностики

TOP-3 питання ендокринологу

  1. Чи можна завагітніти при гіпотиреозі?Так, настання вагітності можливе. Але робота щитоподібної залози впливає на розвиток нервової системи малюка, і вона закладається з самого раннього терміну вагітності, коли жінка може ще не знати про своє новий стан. Тому дуже важливо відвідати ендокринолога і перевірити функцію щитоподібної залози ще на етапі планування зачаття.
  2. Які самі ранні ознаки порушення роботи щитовидки?Зниження функції щитоподібної залози найчастіше проявляється підвищеною стомлюваністю і сонливістю, схильністю до швидкого набору ваги, посиленим випаданням волосся, перепадами настрою, зниженням цілеспрямованості, підвищеної забудькуватістю.
  3. Чому при порушенні роботи щитоподібної залози випадає волосся?Як правило, при цьому відбувається зниження рівня феритину в крові, зниження засвоюваності мікроелементів і білка, які важливі для харчування волосяних фолікулів. Друга важлива причина: якщо щитовидка неправильно працює – порушується і регуляція активності статевих гормонів, тестостерон у жінок стає більш активним і пошкоджує волосяні фолікули на шкірі голови, а зростання небажаного волосся на тілі збільшується.Детальну консультацію можна отримати у нас в клініці.Запис за телефоном: +38 044 355 31 55

Читайте також:

Гістероскопія – операція без розрізів та швів.

Гістероскопія дозволяє позбутися маткових причин безпліддя, механічних перешкод настання вагітності, патологічних станів ендометрію та цервікального каналу у будь-які вікові періоди. Клініка Reprolife має медичну команду, яка спеціалізується на ендоскопічній хірургії.

Значення щитоподібої залози для репродуктивної функції

Гормон щитоподібної залози є найважливішим регулятором обмінних процесів і необхідний для правильної роботи всього організму. Це впливає на фертильність, успішність вагітності та правильний розвиток дитини.

З Україною в серці Вас вітає клініка Reprolife у Івано-Франківську

У Reprolife Ви отримаєте професійний супровід, починаючи від першої консультації до досягнення головної мети – збереження свого здоров’я.

Шановні Пацієнти!

Медичний центр Reprolife тимчасово переїхав до більш безпечного міста, до Івано-Франківська.

Безкоштовні онлайн-консультації

Важлива інформація! Дорогі наші пацієнти!