Ведення вагітності після ЕКЗ

‍♀️ Найчастіше наша командна робота з жінкою не закінчується після народження дитини, адже наше завдання – збереження ендокринного і репродуктивного здоров’я і після пологів. Тому ми робимо все можливе, щоб вагітність у наших пацієнтів стала щасливою, комфортною і безпечною.

! ️ Варто сказати, що вагітність, яка наступила в результаті екстракорпорального запліднення, вимагає ретельного спостереження. Адже проводиться програма ЕКЗ не просто так, а за певних показань, які можуть вплинути і на виношування. Крім цього, найчастіше ЕКЗ проводиться жінкам після 35 років, що може позначитися на перебіг вагітності. Так само існує ймовірність настання багатоплідної вагітності, що може підвищувати навантаження на організм вагітної жінки.

♀️! ️ З цих причин вагітність після ЕКЗ потрібно спостерігати з найперших днів. Ми розуміємо, як важливо попередити можливі ускладнення заздалегідь, ніж їх лікувати, тому ведення вагітності після ЕКЗ в Reprolife включає наступне:

✔ консультація акушера-гінеколога зі стажем не менше 15 років з постановкою на облік і оформленням карти вагітної;

✔ контроль розвитку плода (експертне проведення УЗД 4 D для виключенням вроджених вад);

✔ попередження і лікування невиношування (проведення цервікометрії – дослідження шийки матки для виключення ризику її укорочення і передчасних пологів), проведення доплерометрії – оцінка кровотоку в системі мати-плацента-плід;

✔ попередження можливих ускладнень при вагітності, в тому числі і багатоплідної. Дослідження включають крім загальновідомих параметрів і оцінку генетичних параметрів згортання крові для запобігання тромбоутворення;

✔ проходження обстеження у лікаря-терапевта, ендокринолога, офтальмолога;

 

🔬 Ми любимо свою роботу, впроваджуємо найкращі нові технології для наших пацієнтів.

Читайте також:

Чи потрібно вагітним здавати глюкозо- толерантний тест?

Це питання дуже часто задають вагітні жінки під час прийому. Мабуть тому, що прочитавши інформацію в інтернеті, вважають некомфортною та складною для себе процедуру цього дослідження.

Накопичення ооцитів при низькому оваріальному резерві

Кількість ооцитів для запліднення є одним із основних факторів успішності досягнення вагітності у програмі ЕКЗ.

Що потрібно знати про кріоконсервацію сперми ?

Протягом останніх років кріоконсервація сперми є одним з найпопулярніших та ефективних методів збереження чоловічої фертильності.

Значення щитоподібої залози для репродуктивної функції

Гормон щитоподібної залози є найважливішим регулятором обмінних процесів і необхідний для правильної роботи всього організму. Це впливає на фертильність, успішність вагітності та правильний розвиток дитини.

З Україною в серці Вас вітає клініка Reprolife у Івано-Франківську

У Reprolife Ви отримаєте професійний супровід, починаючи від першої консультації до досягнення головної мети – збереження свого здоров’я.