Бідованець Олена Юліанівна
Лікар-інфекціоніст

Відеоблог “Сучасна інфектологія”. Серія 2. Вірусний гепатит B

Сьогодні Бідованець Олена Юліанівна, лікар-інфекціоніст нашої клініки говорить про гепатит В.

Вважаться, що є 5 основних типів вірусів гепатитів – це A, B, C, D.

Гепатит В – є одним з найнебезпечніших, як і гепатит С, так як може викликати цироз печінки, а також рак печінки. Власне, гепатит В – це той тип віруса, що має лікуватися протягом всього життя. Відповідно це означає, що щоденно людина має приймати медикаменти.

Але є втішна новина. Вірусний гепатит В можна попередити повністю триразовою вакцинацією. Вводиться вона в перший місяць, потім ще через місяць – друга доза і через 6 місяців після першою дози вводиться третя доза щеплення.

Для того, щоб перевірити те, чи людина інфікована від гепатиту В, можна також здати аналіз у клініці Reprolife. Для цього треба звернутися до лікаря-інфекціоніста, яка і призначить Вам необхідні обстеження.

Важливо пам’ятати, що вірусний гепатит В, так само як і гепатит С, передаються через кров, але на відміну від гепатиту С, гепатит В може також передатися через незахищені статеві стосунки. Тому це становить ще один ризик для його передачі.

Пам’ятайте про своє здоров’я, дбайте про нього, думайте і за необхідності звертайтеся до клініки Reprolife.

Читайте також:

Сучасна інфектологія. Серія 4. Вірусні гепатити: симптоми

Раніше ми розповідали про вірусні гепатити В та С, сьогодні хочемо зупинитись на їх основних симптомах. Розповідає лікар інфекціоніст нашої клініки Олена Юліанівна Бідованець.

Відеоблог “Сучасна інфектологія”. Серія 3. Вірусний гепатит С

Друзі, представляємо наш третій ролик серії «Сучасна інфектологія», що присвячено інфекційним захворюванням та новітнім методикам їх попередження.

Сучасна інфектологія. Серія 1

Це наш перший ролик серії «Сучасна інфектологія», що присвячено інфекційним захворювання, новітнім методикам їх попередження, діагностики та лікування.