Горщанік Юлія Володимирівна
Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог-ендокринолог, фахівець УЗ-діагностики

Як підвищити успіх програми ЕКЗ?

Тож не дивно, що дані про клініку та про підходи, які вона реалізує, грають вирішальне значення для вибору «свого» лікаря.

На цьому етапі дрібниць не існує, так як сучасні досягнення репродуктології підвищують шанси на успіх.

У своїй роботі ми використовуємо актуальні міжнародні протоколи і власні напрацювання, про що сьогодні розповімо докладніше:

  1. У медичному центрі Reprolife ми використовуємо тільки сертифіковані і високоякісні препарати і ембріологічні середовища. Використання оригінальних препаратів підвищує ефективність програм і зводить до мінімуму побічні реакції. Застосування якісних середовищ для культивування ембріонів забезпечує максимальну життєздатність і показник імплантації. Працюємо тільки на якісному обладнанні і застосовуємо інноваційні технології.
  2. Наші фахівці підбирають індивідуальний протокол стимуляції для кожної пацієнтки з певними дозами препаратів. Тим чином ми можемо отримати найкращий результат з мінімальними витратами.
  3. При заплідненні ми використовуємо методику ICSI. При цьому відбираються найякісніші, морфологічно здорові сперматозоїди. Хороша морфологія статевих клітин визначає хорошу якість ембріонів.
  4. У клініці ембріончик переноситься мамі на 5-7 добу. Доведено, що на цій стадії він найбільш “сильний” і життєздатний.
  5. Перед перенесенням проводиться преімплантаційне генетичне тестування ембріонів, що збільшує шанси настання вагітності і розвиток здорового малюка.
  6. Ми сегментуємо цикл ЕКЗ, тобто не переносимо ембріон в одному циклі зі стимуляцією і пункцією. Це дає час обстежити ембріони і підготувати ендометрій – “будиночок” для малюка.
  7. Ми ретельно готуємо ендометрій перед перенесенням: визначаємо “вікно імплантації”, проліковуємо запалення, прибираємо поліпи, обов’язково враховуємо показники згортання крові, гормональні особливості жінки, імунологічний фактор.

І, безумовно, важливе значення для досягнення успіху має саме команда клініки. Ми постійно вчимось і вдосконалюємось, любимо свою справу, проживаємо весь шлях разом з парою і часто стаємо з нашими пацієнтами хорошими друзями. Ми віримо в наш спільний успіх і знаємо – у вас все обов’язково вийде!

Читайте також:

Генетичне обстеження при плануванні вагітності

Романова Ольга Олегівна, головний лікар клініки розповідає навіщо проводити генетичний тест на етапі планування вагітності та що таке розширений скринінг на спадкові захворювання?

В чому різниця між штучною інсемінацією (ІСМ) та екстракорпоральним заплідненням (ЕКЗ)?

Романова Ольга Олегівна, головний лікар клініки розповідає в чому різниця між штучною інсемінацією та екстракорпоральним заплідненням (ЕКЗ)

Чому перенос ембріона краще робити саме на 5-й день розвитку?

Сьогодні Василь Васильович Лялюк, ембріолог медичного центру Reprolife, розповість про плюси та мінуси переносу ембріона на всіх етапах його розвитку.

Чому не всі яйцеклітини запліднюються?

Під час лікування за допомогою допоміжних репродуктивних технологій яйцеклітини і сперматозоїди необхідно об'єднати в ембріолабораторії одним з двох методів: звичайним екстракорпоральним заплідненням (ЕКЗ, IVF) або інтрацитоплазматичною ін'єкцією сперматозоїдів (ІКСІ, ICSI).

Чому під час розвитку in vitro іноді відбувається зупинка ембріона?

У цьому пості ми розповімо, чому ембріони перестають рости, перш ніж стають бластоцистами на 5-й день свого розвитку.