Горщанік Юлія Володимирівна
Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог-ендокринолог, фахівець УЗ-діагностики

Як підвищити успіх програми ЕКЗ?

Тож не дивно, що дані про клініку та про підходи, які вона реалізує, грають вирішальне значення для вибору «свого» лікаря.

На цьому етапі дрібниць не існує, так як сучасні досягнення репродуктології підвищують шанси на успіх.

У своїй роботі ми використовуємо актуальні міжнародні протоколи і власні напрацювання, про що сьогодні розповімо докладніше:

  1. У медичному центрі Reprolife ми використовуємо тільки сертифіковані і високоякісні препарати і ембріологічні середовища. Використання оригінальних препаратів підвищує ефективність програм і зводить до мінімуму побічні реакції. Застосування якісних середовищ для культивування ембріонів забезпечує максимальну життєздатність і показник імплантації. Працюємо тільки на якісному обладнанні і застосовуємо інноваційні технології.
  2. Наші фахівці підбирають індивідуальний протокол стимуляції для кожної пацієнтки з певними дозами препаратів. Тим чином ми можемо отримати найкращий результат з мінімальними витратами.
  3. При заплідненні ми використовуємо методику ICSI. При цьому відбираються найякісніші, морфологічно здорові сперматозоїди. Хороша морфологія статевих клітин визначає хорошу якість ембріонів.
  4. У клініці ембріончик переноситься мамі на 5-7 добу. Доведено, що на цій стадії він найбільш “сильний” і життєздатний.
  5. Перед перенесенням проводиться преімплантаційне генетичне тестування ембріонів, що збільшує шанси настання вагітності і розвиток здорового малюка.
  6. Ми сегментуємо цикл ЕКЗ, тобто не переносимо ембріон в одному циклі зі стимуляцією і пункцією. Це дає час обстежити ембріони і підготувати ендометрій – “будиночок” для малюка.
  7. Ми ретельно готуємо ендометрій перед перенесенням: визначаємо “вікно імплантації”, проліковуємо запалення, прибираємо поліпи, обов’язково враховуємо показники згортання крові, гормональні особливості жінки, імунологічний фактор.

І, безумовно, важливе значення для досягнення успіху має саме команда клініки. Ми постійно вчимось і вдосконалюємось, любимо свою справу, проживаємо весь шлях разом з парою і часто стаємо з нашими пацієнтами хорошими друзями. Ми віримо в наш спільний успіх і знаємо – у вас все обов’язково вийде!

Читайте також:

Програма «Відкладене материнство»

Відкладене материнство – це програма, яка дозволяє планувати вагітність у більш пізньому репродуктивному віці і зберегти свій генетичний матеріал у молодому віці.

Чи потрібно робити аналіз на ДНК фрагментацію сперматозоїдів?

Досвідчена і компетентна команда клініки Reprolife рекомендує тільки самі необхідні тести і дослідження, які мають в собі наукове підґрунтя. Ми здатні привести Вас до мрії стати батьками!

Які основні причини невдачі імплантації ембріона?

Благополучне настання вагітності залежить від низки подій, серед яких імплантація ембріона є однією з найважливіших. На успішність імплантації та виношування вагітності впливають багато причин. Часто ці причини можуть бути поєднаними. З вірою та правильним настроєм на головний результат, командною роботою пари та репродуктолога такі ситуації, як RIF переборні.

Накопичення ооцитів при низькому оваріальному резерві

Кількість ооцитів для запліднення є одним із основних факторів успішності досягнення вагітності у програмі ЕКЗ.

Що потрібно знати про кріоконсервацію сперми ?

Протягом останніх років кріоконсервація сперми є одним з найпопулярніших та ефективних методів збереження чоловічої фертильності.