Які можливості урофлоуметрії?

Урофлоуметрія - це простий неінвазивний діагностичний тест, який дозволяє оцінити, наскільки добре функціонують сечовивідні шляхи. Сьогодні детально розповідає про даний метод дослідження Литвиненко Роман Анатолійович, завідувач відділенням репродуктивної медицини та хірургії нашої клініки.

✨ Вимірюючи параметри струменю за допомогою електронного пристрою – урофлоуметра – під час сечовипускання ми оцінюємо середню та максимальну швидкості струменю сечі, час і графічну фіксацію сечовипускання, що дозволяє нам оцінити роботу детрузора сечового міхура, встановити стан шийки сечового міхура, наявність інфравезикальної обструкції та нейрогенні розлади, що призводять до порушення сечовипускання.

❗️ Дякуючи даному актуальному методу дослідження, ми встановлюємо діагноз, особливості перебігу та стадію таких захворювань, як:

  • доброякісна гіперплазія та склероз передміхурової залози;
  • стриктура сечівника;
  • стеноз шийки сечового міхура;
  • стресове та ургентне нетримання сечі.

Урофлоуметрія (УФМ) має без перебільшення значення для оцінки динаміки консервативного та хірургічного лікування доброякісної інфравезикальної обструкції.

📖 При підготовці до даного дослідження ми попросимо Вас не мочитися протягом 1,5-2 години (має значення наповнення сечового міхура понад 150 мл) для досягнення впевненого позиву до сечовипускання до моменту прибуття в медичний центр з метою дослідження. Медичний співробітник проасистує Вам під час дослідження: Вам потрібно буде помочитися у спеціальну ємність, яку під’єднано до електронного урофлоуметра, який записує сечовипускання у графічному вигляді у спеціальній формі.

📝 З даним висновком Ви можете звернутися до лікаря уролога для консультації, на якій ми висвітлимо, про що свідчить саме Ваш результат тесту, чи потрібні Вам додаткові методи дослідження і які наступні рекомендації.

✨ Ми завжди проводимо дане дослідження в комплексі з ультразвуковим дослідженням для того, щоб впевнитися, що у Вас достовірно наповнений сечовий міхур. Класично, після процедури, оцінюємо рівень залишкової сечі в сечовому міхурі.

Детальну інформацію по Вашій ситуації Ви можете отримати під час консультації лікаря-уролога нашої клініки. Запис за телефоном 044-355-3155.

 

reprolife@reprolife.ua
Шумського, 5 | Саперне Поле, 3