аведующий эмбриологической лабораторией отвечает на вопросы
Лялюк Василь Васильович
Завідувач відділенням ембріології

Завідувач ембріологічної лабораторії відповідає на питання

Скільки ембріонів можливо отримати з 8 яйцеклітин?

📃В природі не кожна яйцеклітина стає ембріоном (бластоцистой), це нормально. В ідеалі, відсоток бластуляціі становить 50-70% від запліднених клітин, але не менше 40%.

 

❓ Які ембріони вважаються ембріонами найкращого класу?

📃 Бластоцісти класів АА.

 

❓ Який метод запліднення краще ЕКЗ або ІКСІ?

📃 Все залежить від показників спермограми партнера і від репродуктивного віку жінки. З 35 років оболонка яйцеклітини ущільнюється і з цих причин в нашій клініці ми проводимо ICSI.

 

Якщо у Вас є питання пов’язані з ембріологічними етапами програм ДРТ, обов’язково пишіть нам. Наші фахівці допоможуть Вам в них розібратися.

Читайте також:

Дорогі наші Пацієнти!

Шановні пацієнти! Ембріони та гамети знаходяться під цілодобовим моніторингом та охороною!

Діагностика генетичних захворювань репродуктивної системи

У Reprolife ми працюємо над тим, щоб надавати нашим парам новітні діагностичні досягнення, щоб оптимізувати методи ЕКЗ та досягти найкращих показників успіху.

Чому у ембріонів утворюється фрагментація?

Ткаченко Анна Борисівна, ембріолог нашої клініки, ділиться інформацією про те, що таке фрагментація ембріонів і які її можливі причини.

Як заморожування ембріонів впливає на їхню якість?

Сьогодні ембріолог нашої клініки, Ткаченко Ганна Борисівна, розповідає, що таке метод вітрифікації і як довго можна зберігати статеві клітини та ембріони.

Чи підвищує ІКСІ шанси на успіх?

Чи підвищує ІКСІ шанси на успіх? У чому різниця між ЕКЗ та ІКСІ? Навіщо потрібно ІКСІ? Розповідає Лялюк Василь Васильович, завідувач ембріології нашої клініки