Check-up
«Мій перший гінеколог»

Програма «Мій перший гінеколог»

На етапі дорослішання, кожній мамі слід розповідати доньці про зміни, які відбуваються з її тілом в підлітковому віці, про важливість турботи про жіноче здоров’я, а також про необхідність перевіряти його регулярно.

Перший візит до гінеколога – хвилюючий момент для кожної дівчини. Тому до вибору свого лікаря слід поставитися дуже уважно. Наші лікарі рекомендують проходити даний огляд щорічно, починаючи з 16-річного віку.

Програма «Мій перший гінеколог» – створена нашими медичними експертами, мамами дівчат, з розумінням тонких моментів підліткової психології і підібравши комплекс важливих обстежень і необхідних процедур.

Перший «дорослий» чекап дозволить оцінити здоров’я дівчини, а також отримати відповіді на важливі питання про сексуальне життя, контрацепцію та репродуктивне здоров’я. Прийом ведуть досвідчені лікарі вищої та першої категорії.

Check-up «Мій перший гінеколог» Вартість - 2 823 грн.
Вартість зі знижкою 10% 2 543 грн.

У програму входить:

  1. Консультація акушера-гінеколога первинна
  2. Консультація акушера-гінеколога повторна
  3. УЗД органів малого таза (абдомінально)
  4. Бактеріоскопичне дослідження урогенітальних виділень
  5. Мікроскопія урогенітального мазка

Опис програми

Для проходження програми «Мій перший гінеколог» Вам і Вашій доньці знадобиться два візити в клініку.

Під час першого прийому дівчина пройде первинну консультацію лікаря акушера-гінеколога, а також необхідні дослідження.

За результатами аналізів акушер-гінеколог детально прокоментує ситуацію по здоров’ю.

Прийом ведуть:

Ткаченко Жанна Сергіївна – лікар акушер-гінеколог. Спеціаліст УЗ-діагностики. Вища категорія. Кандидат медичних наук. Член УАФУД і EFSUMB. Сертифікація FMF. Медичний стаж: 36 років.

Барановська Вікторія Володимирівна – акушер-гінеколог, ендокринолог, фахівець УЗ-діагностики. Лікар першої категорії. Медичний стаж: 11 років.