fbpx

Експертна пренатальна УЗ діагностика

Як розвивається плід і чи все в порядку з його здоров’ям? Це питання хвилює майбутніх батьків в першу чергу. Отримати відповідь на нього дозволяє УЗД при вагітності. УЗД це універсальний, неінвазивний і безпечний метод дослідження плоду і матки.

Експертна пренатальна УЗ діагностика

Як розвивається плід і чи все в порядку з його здоров’ям? Це питання хвилює майбутніх батьків в першу чергу. Отримати відповідь на нього дозволяє УЗД при вагітності. УЗД це універсальний, неінвазивний і безпечний метод дослідження плоду і матки.

Мета УЗД при вагітності: оцінка загального стану плода та матері, діагностика можливих спадкових і вроджених патологій плоду на різних термінах вагітності. За допомогою УЗД визначають стан і розміри плоду, кількість навколоплідних вод, ступінь плацентарного старіння, цілісність плаценти, місце її прикріплення до стінки матки. Результати УЗД досліджень можуть вплинути на ведення вагітності, дають уявлення про розміри матки і плода, підготовку до пологів, дозволяють визначити відповідність між розмірами плода та родових шляхів жінки і, відповідно, запобігти потенційним загрозам для плоду.

У медичному центрі Reprolife ультразвукові дослідження здійснюють фахівці вищої кваліфікації на найсучаснішому обладнанні, що забезпечує високу точність діагностики.

Ультразвукові дослідження здійснюються за допомогою УЗД-системи виробництва GE Medical Systems, яка застосовується для вирішення найбільш складних діагностичних завдань в сфері акушерства та гінекології. Відрізняється точної візуалізацією в В-режимі, конвексними і лінійними датчиками, доплерографією і повною візуалізацією органів малого тазу.

Наша система оснащена розширеним пакетом 3D / 4D візуалізації і унікальними технологіями HDlive і HD Silhouette, що дає можливість детально вивчити кровоносні судини, серце, мозок і інші органи дитини. А також отримати не тільки експертний висновок, а й якісні перші фотографії малюка. Що особливо важливо в першому триместрі, коли потрібно уважно стежити за розвитком плоду.

Запис на УЗ діагностику при вагітності

УЗ діагностика в медичному центрі Reprolife проводиться за попереднім записом.

Будь ласка записуйтесь на УЗ діагностику в клініку Reprolife за телефонами:

+380 (44) 355-31-55

+380 (68) 921-57-47

також напишіть нам в online-чат на сайті.

УЗД при вагітності в медичному центрі Reprolife

  • УЗД при одноплідній і багатоплідної вагітності
  • УЗД малого терміну вагітності
  • УЗД 3D в 1 триместрі
  • УЗД в 1 триместрі (скринінг)
  • УЗД ЗD 2-3 триместр з доплером судин

Планові УЗД при вагітності

За весь період вагітності зазвичай необхідно пройти 3 скринінгових УЗД на різних термінах вагітності.

Перше дослідження проводиться в терміні 10-14 тижнів. Під час першого УЗД визначаємо термін вагітності, візуалізуємо положення плода, оцінюємо стан матки. Лікар вимірює розмір ембріона і порівнює показники з нормами, що відповідають терміну вагітності. Але найголовніше – під час першого планового УЗД при вагітності ви зможете побачити маленьку людину!

Друге дослідження проводиться в період 20-24 тиждень. Під час другого УЗ-дослідження здійснюємо фетометрію і оцінюємо стан плаценти, кількості вод. На другому обстеженні можна визначити стать дитини.

Третє дослідження проводиться на терміні 32-34 тижні і дозволяє оцінити стан і положення дитини перед пологами. У цей період дуже важливо зрозуміти, яке передлежання плоду: головне або тазове. Під час третього УЗД вже можна роздивитись обличчя малюка на моніторі. Зазвичай третє УЗИ проводять спільно з доплерометрією, це різновид ультразвукової діагностики, при якій оцінюється кровотік в судинах плода, пуповини і матки.

За призначенням лікаря на будь-якому терміні вагітності можуть проводитися додаткові ультразвукові дослідження. Майбутнім батькам не варто переживати – ультразвукове випромінювання абсолютно нешкідливе для мами і плода, тому УЗ-дослідження не мають строгих протипоказань.

Чи потрібна підготовка до УЗД при вагітності?

Особливою підготовки до УЗД при вагітності не потрібно. Залежно від терміну та стану здоров’я мами ця процедура може проводитися з деякими відмінностями.

Пам’ятайте, що організм жінки має індивідуальність, тому про підготовку і рекомендації в вашому випадку Вас завжди попередить Ваш лікуючий лікар по веденню вагітності.

Чому УЗД при вагітності варто довірити фахівцям клініки ReproLife?

Експертність. У медичному центрі ReproLife ультразвукові дослідження здійснюють фахівці вищої кваліфікації. Кожен співробітник клініки щорічно проходить підвищення кваліфікації, участь у міжнародних конференціях і форумах. Це забезпечує нашим пацієнтам сучасний, інноваційний підхід і високу точність діагностики і лікування, які базуються на останніх досягненнях науки.

Обладнання. Медичний центр Reprolife оснащений ультрасучасним діагностичним обладнанням, в т.ч. 3D і 4D ультразвуковими апаратами, що дає можливість найбільш точної діагностики і подальшого лікування.

Високий рівень сервісу і комфорту. Ми дбаємо не тільки про здоров’я, але і про комфорт кожного пацієнта клініки.

Оперативність діагностики. УЗ діагностика поєднується з консультацією лікаря. Результати надаються в зручному для пацієнта форматі.

Наші спеціалісти

Досвідчені діагности, експерти репродуктивної медицини...

Романова Ольга Олеговна

Главный врач клиники, ведущий репродуктолог; основная специальность: акушерство и гинекология.

Литвиненко Роман Анатольевич

Заведующий отделением репродуктивной медицины и хирургии

Волык Нэлла Кузьминична

Врач ультразвуковой диагностики

Ткаченко Жанна Сергеевна

Врач акушер-гинеколог. Специалист УЗ-диагностики.

Журавлева Елена Николаевна

Врач акушер-гинеколог. Гинеколог-эндокринолог. Специалист УЗ-диагностики

Давидкевич Анжела Валерьевна

Врач гинеколог-эндокринолог, акушер-гинеколог, специалист УЗ-диагностики: ОМТ, ЩЗ, МЗ, ОЧП. (использует 3D и 4D диагностику.)

Лобода Антон Дмитриевич

Врач хирург онколог. Специалист УЗ-диагностики.

Шаргородская Анна Витальевна

Врач акушер-гинеколог, эндокринолог, специалист УЗ диагностики

Красюк Ирина Васильевна

Врач терапевт, нефролог, специалист УЗ-диагностики

Гальчанская Галина Юрьевна

Врач семейной практики, терапевт, кардиолог, гастроентеролог. Специалист УЗ-диагностики

Мостовая Оксана Петровна

Врач инфекционист

Шеплякова Татьяна Михайловна

Врач акушер-гинеколог. Специалист УЗ-диагностики

Слизько Владимир Ильич

Врач анестезиолог

Ермоленко Светлана Леонидовна

Практический психолог. Психоаналитик. Консультант прсихоаналитической ориентации.

Леонтьева Юлия Владимировна

Врач акушер-гинеколог, дерматовенеролог

Відгуки

Що про нас говорять?