Ведення вагітності в Києві

Ведення вагітності в медичному центрі Reprolife

Вагітність – особливий і дуже відповідальний період в житті жінки, мета якого – народження здорової дитини. Шлях до цієї мети достатньо довгий – 40 тижнів. В цей період у жінки виникають нові питання та очікування: «Як розвивається малюк? Чи все з ним гаразд? Що мені потрібно робити?»

Сприятливий результат вагітності безпосередньо залежить від кваліфікованого медичного спостереження за здоров’ям майбутньої мами і дитини.

Майбутнім батькам необхідно з особливою уважністю підійти до вибору клініки ведення вагітності. Чим раніше почнеться турбота про маму і майбутнього малюка, тим більш ймовірно, що вагітність пройде благополучно і дитина народиться здоровою.

Програма «Ведення вагітності» в медичному центрі Reprolife – це комплексна програма супроводу майбутньої мами, що включає всі обов’язкові планові заходи. Вона дозволяє своєчасно відстежувати особливості перебігу вагітності, а також загальний стан здоров’я пацієнтки і малюка.

Ведення вагітності проводиться індивідуальним лікарем акушером-гінекологом з впровадженням європейських протоколів і стандартів ведення вагітності.

Дізнатися докладніше про програми ведення вагітності та послуги для майбутніх мам:

Терміни постановки на облік

Існують регламентовані терміни проведення обстежень під час вагітності. Залежно від стану здоров’я майбутньої мами, її віку та індивідуальних особливостей наш фахівець визначає комплекс діагностичних заходів і приймає рішення про те чи потрібні додаткові, позапланові обстеження та відвідування вузьких фахівців. Спостереженням вагітної пацієнтки займається лікар акушер-гінеколог, а в програму ведення вагітності включені також планові відвідування інших вузьких фахівців.

На облік до акушера-гінеколога краще стати одразу при визначенні вагітності. Важливо зробити це до 12 тижня. Раннє спостереження дозволяє:

 • визначити патології плода/виявити позаматкову вагітність, попередити серйозні наслідки;
 • надати своєчасну допомогу жінкам, котрі пройшли лікування від безпліддя, звичного невиношування та інших патологій;
 • надати рекомендації щодо корекції стану: подолання токсикозу та інших «супутників» ранніх строків вагітності.

Програма ведення вагітності в медичному центрі Reprolife включає в себе всі необхідні процедури і дослідження, тому стати на облік можна одразу після того, як Ви дізнались про успішне зачаття.

Порядок планових обстежень

img

Ведення вагітності в Києві в медичному центрі Reprolife починається з постановки на облік. Лікар акушер-гінеколог проводить огляд, бере вагінальний мазок для визначення флори, оцінює стан молочних залоз. У ряді випадків виконується УЗД для визначення стану матки, яєчників для точної постановки терміну вагітності і звичайно ж з метою виключення позаматкового прикріплення.

Далі майбутня мама проходить ряд обстежень:

 • загальні аналізи крові та сечі;
 • пренатальний біохімічний скринінг (у І та ІІ триместрах вагітності);
 • аналізи на інфекційні захворювання (TORCH-інфекції);
 • консультації вузьких спеціалістів (мамолог, ендокринолог, терапевт та ін.)

Ультразвукове дослідження плоду проводиться планово ще 3 рази:

 • перше дослідження проводиться з 10 по 14 тижня. Під час першого УЗД визначаємо/уточнюємо термін вагітності, візуалізуємо положення плода, оцінюємо стан матки;
 • друге дослідження проводиться в період з 20 по 24 тиждень. Під час другого УЗ-дослідження вимірюємо плід і оцінюємо стан плаценти, кількість вод. Під час даного обстеження можна визначити стать дитини;
 • третє дослідження проводиться в період з 32 по 34 тиждень і дозволяє оцінити стан і положення дитини перед пологами.

За призначенням лікуючого лікаря на будь-якому терміні вагітності можуть буті проведені додаткові ультразвукові дослідження.

Ведення вагітності після ЕКЗ

Після підтвердження такої довгоочікуваної вагітності в програмі ЕКЗ, відбувається другий дуже відповідальний та важливий період – виношування малюка. Ведення вагітності, яка розвивається після допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) має свої особливості, які вимагають від лікаря високого рівня професіоналізму, дбайливий та індивідуальний підхід.

Акушери-гінекологи медичного центру Reprolife мають великий досвід роботи з вагітними після ЕКЗ, високий рівень професійної тісної співпраці з репродуктологами (що дозволяє узгодити всі призначення, визначити єдину тактику ведення), що особливо важливо на етапі зниження гормональної підтримки.

Ми пропонуємо професійну підтримку на кожному етапі. Програма по веденню вагітності складена на основі міжнародних протоколів за участю провідних фахівців медичного центру, що дозволяє контролювати стан здоров’я майбутньої мами та розвиток плоду.
План ведення вагітності включає: проведення експертної ультразвукової пренатальної діагностики плоду у всіх триместрах, цервікометрію (оцінка довжини та стану шийки матки) у пацієнтів різних груп ризику, консультації фахівців, всі необхідні аналізи, доведені світовою медичною практикою та, неодмінно, психологічну підтримку.

Вагітність – це особливий період в житті жінки! Фахівці медичного центру Reprolife роблять все, щоб він був комфортним, а дитина народилась здоровою. Ми завжди прагнемо, щоб народження малюка в сім’ї стало справжнім святом, що і є філософією нашої клініки.

Ведення вагітності при резус-конфлікті

Резус-конфлікт виникає в тому випадку, коли резус-фактор матері й плода різні. Дана ситуація потребує особливого підходу, оскільки організм жінки виробляє антитіла до плоду, сприймаючи майбутню дитини як чужорідне тіло.

При цьому здавати аналізи крові на антитіла необхідно щомісяця, і при зниженні рівня еритроцитів в крові плода лікар призначає введення призначеної для таких випадків вакцини. У медичному центрі Reprolife провідний лікар акушер-гінеколог приділяє складній вагітності достатньо уваги і  оперативно застосовує необхідні медичні заходи.

Ведення багатоплідної вагітності

Якщо жінка виношує двох і більше малюків, навантаження на її організм значно збільшується.

Вагітності двійнятами і трійнею часто має високий ризик гестозу, порушень функції нирок, анемій, передчасних пологів та інших ускладнень. Дуже важливо приділити увагу здоров’ю і однаковому розвитку малюків. Оснащення медичного центру Reprolife, а також досвід і професіоналізм ведучих вагітність акушер-гінекологів дозволяють реалізувати всі можливості для збереження і успішного розвитку багатоплідної вагітності, а також нормалізації стану майбутньої мами і малюків.

Чому для ведення вагітності варто звернутися в Reprolife?

 • Експертність
  У медичному центрі Reprolife вагітність ведуть акушери-гінекологи вищої категорії. Кожен співробітник клініки щорічно проходить підвищення кваліфікації, участь у міжнародних конференціях і форумах в якості запрошених спікерів і лідерів думки, постійно вдосконалюється. Це забезпечує майбутнім мамам сучасний, інноваційний підхід і високу точність діагностики і за необхідності лікування, що базується на останніх досягненнях науки.
 • Високий рівень сервісу і комфорту
  Ми дбаємо не тільки про здоров’я майбутніх мам і малюків, а й про комфорт кожного пацієнта клініки.
 • Обладнання
  Медичний центр Reprolife оснащений ультрасучасним діагностичним обладнанням, в тому числі 3D і 4D ультразвуковими апаратами і унікальними технологіями HD Live і HD Silhouette, що дає можливість детально вивчити кровоносні судини, серце, мозок і інші органи дитини. У нас власна лабораторія з можливістю забору і виконання аналізів, що дає можливість найбільш точної діагностики і подальшого лікування.
 • Комплексність підходу
  Особливе значення ми приділяємо точності діагностики. Важливі клінічні рішення приймаємо на консиліумі лікарів.

Наші фахівці

Волик Нелла Кузьмівна

Лікар ультразвукової діагностики

Медичний стаж: 32 роки
Вартість прийому 650 грн
Повторний прийом 620 грн

Журавльова Олена Миколаївна

Лікар акушер-гінеколог. Гінеколог-ендокринолог. Спеціаліст УЗ-діагностики

Медичний стаж: 24 роки
Вартість прийому 780 грн
Повторний прийом 750 грн

Горщанік Юлія Володимирівна

Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог-ендокринолог, фахівець УЗ-діагностики

Медичний стаж: 4 роки
Вартість прийому 650 грн
Повторний прийом 620 грн

Відгуки батьків

Терентьєва Л.В.

Хочу висловити слова величезної подяки колективу клініки!

Особливо мого лікаря Журавльової Олені Миколаївні за уважний підхід до моєї вагітності і за нашу донечку. Ользі Олегівні бажаю також процвітання і розвитку її клініки, адже репродуктивна медицина і допомогу сім’ям в появі довгоочікуваних діточок – це добра справа. Нехай всі пацієнти клініки будуть задоволені результатом і приходять ще за одним!
Всім добра, миру, любові і щастя.

З повагою, родина Терентьевой Л.В. і принцеса Алісочка

Аліна

Шановний колектив клініки Reprolife і Ольга Олегівна!

Хочу висловити величезну подяку за свого синочка, за те, що зберегли мою вагітність і за Вашу любов і професіоналізм в роботі. З любов’ю і величезною повагою.

Ваша Аліна.

Ціни: ведення вагітності

Одноплідна вагітність

Пакет ведення одноплідної вагітності “З турботою про Вас”

Загальна вартість послуг – 45 415 грн.
Підсумкова вартість зі знижкою -5% – 43 144 грн.

Перелік медичних послуг Кількість послуг
Консультації
Консультація акушера-гінеколога 13
Консультація терапевта 2
Консультація акушера-гінеколога
через 2-4 тижні після пологів
1
Консультація ендокринолога 1
Інструментальні дослідження
УЗД малого терміну 1
УЗД плода 3D І триместру вагітності 1
УЗД плода в І триместрі при одноплідній  вагітності (11-13 тижнів) 1
УЗД плода 3D ІІ-ІІІ триместр вагітності з доплерометрією плода 5
УЗД ОМТ після пологів 1
УЗД органів черевної порожнини та нирок 1
УЗД щитоподібної залози провідним фахівцем 1
Цервікометрія 4
ЕКГ з розшифровкою 2
Кольпоскопія 1
Лабораторні дослідження
Пренатальний біохімічний скринінг I триместру
(вільн. бета-ХГЛ, РАРР) з розрахунком генетичного ризику програмою PRISCA
1
Пренатальний біохімічний скринінг II триместру
(заг. бета-ХГЛ, АФП, Естріол некон’югований) з розрахунком генетичного ризику програмою PRISCA
1
Загальний розгорнутий аналіз крові (автоматичний геманалізатор: 31 показник) 9
І-ІІ триместр: біохімічне обстеження крові 1
Глюкоза 1
ІІІ триместр: біохімічне обстеження крові 1
Коагулограма 2
ТТГ (тиреотропний гормон) 1
Плацентарний фактор росту 1
25-ОН-Д 1
Глюкозо-толерантний тест 1
Прогестерон 1
Естрадіол 1
Естріол некон’югований 1
Плацентарний лактоген 2
Загальні антитіла до Treponema pallidum 2
ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) 3
Гепатит В (HBsAg) 1
Антитіла до вірусу гепатиту С – скринінг (Anti-HCV) 1
TORCH IgGI, gM 1
Загальний аналіз сечі 10
Бактеріологічний посів + антибіотикограма сечі 1
Мікроскопія урогенітального мазку 1
Пап-тест методом рідинної цитології 1
Бактеріологічний посів + антибіотикограма урогенітальних виділень 1
Забір матеріалу (венозної крові) для дослідження 14
Забір матеріалу (генітальних виділень) для дослідження 2
Разом, грн. 45 415
Разом зі знижкою 5%, грн. 43 144
Неінвазивний пренатальний тест VERACITY та VERAGENE
Найменування Вартість, грн.
Неінвазивний пренатальний тест VERACITY NIPT
VERACITY НІПТ мінімальний (13, 18, 21) для одно-, двоплідної, сурогатної вагітності, вагітності з донорською яйцеклітиною, з 10 тижнів вагітності. 6 555
VERACITY  НІПТ мінімальний + стать + анеуплодії X&Y (13, 18, 21, наявність Y, X&Y) для  одноплідної ,сурогатної вагітності, вагітності з донорською яйцеклітиною, з 10 тижнів вагітності. 8 250
VERACITY НІПТ мінімальний + стать плоду (13, 18, 21 наявність Y) для  одно-, двоплідної, сурогатної вагітності, вагітності з донорською яйцеклітиною, з 10 тижнів вагітності. 8 050
VERACITY  НІПТ мінімальний + стать плоду + мікроделеції (13, 18, 21, наявність Y, 4 мікроделіції) для  двоплідної вагітності, вагітності близнюками, один з яких зникає, з 10 т. в. 9 500
Неінвазивний пренатальний тест VERAGENE NIPT
VERAGENE НІПТ максимальний: мінімальний + стать плоду + анеуплоїдії Х&Y+ мікроделеції( 13, 18, 21, наявність YX & Y, 4 мікроделеції) для одноплідної, сурогатної вагітності, вагітності з донорською яйцеклітиною, з 10 тижнів вагітності. 9 350
VERAGENE НІПТ (13, 18, 21 + стать плоду, Y + 4 мікроделеції + 50 моногенних захворювань) для двоплідної вагітності, вагітності близнюками, один з яких зникає, з 10 тижнів вагітності (НІПТ жінка , НІПТ партнер). 14 640
VERAGENE НІПТ (13, 18, 21+ стать плоду,Y + 4  мікроделіції + 50 моногенних захворювань для одноплідної вагітності, з 10 тижнів вагітності (НІПТ жінка, НІПТ партнер). 14 650
Додатково
Найменування Вартість, грн.
Постановка акушерського песарія 3 000
Зняття акушерського пессарія 680

Статті про вагітність

Наші дорогі колеги, із професійним святом Вас!

Наші дорогі колеги, із професійним свтом Вас!

Життя продовжується!

Війна обов'язково колись закінчиться, Україна вилікується від ран, відбудує міста та села, нові школи та дитячі садки, парки та майданчики, і вони точно не повинні бути порожніми.

Чи потрібно вагітним здавати глюкозо- толерантний тест?

Це питання дуже часто задають вагітні жінки під час прийому. Мабуть тому, що прочитавши інформацію в інтернеті, вважають некомфортною та складною для себе процедуру цього дослідження.