fbpx

Про нас

Клініка репродуктивної медицини ReproLife

Місія і цілі

Місія клініки репродуктивної медицини Reprolife – допомагати людям у плануванні зачаття, виношування і народження здорових дітей. Ми сприяємо втіленню ключових смислів життя людини – безпечне батьківство, втілення себе в своїх дітях!

Кожен співробітник Reprolife бере участь у програмі розвитку клініки, працює над підвищенням власної кваліфікації, якості та безпеки надання послуг.

Політика якості

Медичний центр Reprolife – це команда професіоналів, що надає нашим пацієнтам краще рішення, індивідуальне і повне лікування, яке базується на принципах доказової медицини.

Основні принципи нашої команди:

  • Кожен пацієнт унікальний, тому ми розробляємо індивідуальне лікування, що дозволяє нам ставити діагноз і лікувати з найвищими результатами
  • Поважаємо і ставимо в основу свободу прийняття рішення пацієнтом
  • Наголошуємо на важливості зв’язку та діалогу з пацієнтом
  • Постійно підвищуємо професійну кваліфікацію медичного персоналу, що мотивує спеціалістів і підвищує ефективність надання медичної допомоги
  • Передача знань і взаємне наукове збагачення, завдяки постійній участі у всесвітніх наукових з’їздах і спільнотах
  • Ми просуваємо наукові дослідження та іновації в медицині, завжди приділяємо максимальну увагу кожному пацієнту

Етичні принципи та цінності

«Пацієнт понад усе» – наш основний принцип і головна цінність. Діяльність нашого медичного центру спрямована на ваше благо. Медичний центр Reprolife був заснований лікарями і протягом усього часу керівництво і прийняття рішень в клініці здійснюється лікарями, виходячи з медичних критеріїв. У своїй роботі ми керуємося виключно етичними нормами і критеріями ефективності. Можливість пропонувати своїм пацієнтам лікування, слідуючи найсуворішим медичним і етичним нормам, є одним з основних принципів, на якому засновано довіру тисяч пацієнтів, які звернулися до нас.

Крім цього, постійне вдосконалення медичних знань, ретельний контроль всіх процесів і аналіз результатів при найсучаснішому діагностичному і лікувальному оснащенні, дозволяють нам надавати послуги найвищої якості. Медичний центр Reprolife створений для пацієнтів, надаючи їм ефективні методи лікування і застововуючи останні досягнення науки – це відправна точка і генеральна лінія нашого ентузіазму і відданості своїй справі, яке спрямоване на благо наших пацієнтів.