Ембріоскопія

Що таке ембріоскоп?

Ембріоскоп – це інкубатор для забезпечення розвитку ембріонів, з технологією покадрової зйомки та алгоритмом для вибору ембріонів.

Ця передова технологія дає можливість записувати процеси поділу клітин ембріона кожні 10 хвилин та переглядати їх на моніторі в режимі реального часу, зберігаючи моменти від початку життя. Таким чином, ми отримуємо відеорезюме розвитку кожного ембріона. Крім того, ми застосовуємо алгоритми, які дозволяють нам аналізувати більше інформації для вибору ембріонів із найбільшим потенціалом для імплантації та успішного розвитку вагітності

Які переваги інкубатора Time-Lapse?

Одним з важливих етапів програми ЕКЗ є культивування ембріонів до стадії бластоцисти для подальшого перенесення ембріона в порожнину матки або заморозки.

Для культивування ембріонів використовують планшетні та інкубатори останнього покоління із вбудованою системою Time-Lapse.

Перевагою культивування ембріонів із застосуванням системи Time-Lapse:

  • Мрніторинг за розвитком кожного ембріона 24/7;
  • Детальна інформація щодо розвитку кожного ембріона. За допомогою даної технології можна спостерігати в динаміці морфологію та всі критичні етапи дроблення ембріонів;
  • Точне дослідження процесів розвитку ембріонів. За допомогою цієї інформації приймається рішення щодо вибору ембріона з найбільшою можливістю успішного настання вагітності;
  • Збереження температурного та газового середовища під час культивування ембріонів. За допомогою Time-Lapse інкубатора ембріони перебувають у постійних умовах. Більше немає потреби в їх щоденному вилученні для оцінки параметрів поділу та розвитку. Таким чином весь період розвитку ембріонів відбувається при стабільній температурі, вологості і вмісті газів. Стрес навколишнього середовища, якому піддається ембріон при звичайному культивуванні, знижується, що підвищує ефективність програми ЕКЗ. Ембріони, які розвиваються у традиційних інкубаторах, вилучаються у певні моменти їх розвитку, щоб досліджувати їх під мікроскопом. Хоча ці інтервали дуже короткі, умови довкілля цей час змінюються.
  • Застосування штучного інтелекту, який заснований на аналізі найбільших у світі баз даних з розвитку ембріонів та високими клінічними результатами. Використовуючи технологію покадрової зйомки в ембріоскопі, ми отримуємо точну інформацію не тільки про «зовнішній вигляд» ембріона, але також про клітинні поділи та швидкість, з якою вони відбуваються (морфокінетику). Ця програма відображає потенціал імплантації для кожного ембріона та забезпечує ефективну допомогу ембріологу у прийнятті рішення.
  • Це дозволяє забезпечити найкращі умови для розвитку ембріонів, вищий рівень імплантації та розвиток вагітності.

ОТРИМАНІ РЕЗУЛЬТАТИ

90% пацієнток, що пройшли програму допоміжних репродуктивних технологій у Reprolife, успішно вагітніють. Показник клінічної вагітності у нашій клініці на перенесення одного еуплоїдного ембріона у порожнину матки після PGT-A становить 86,9 %.

Турбота

97% пацієнтів рекомендують Reprolife.

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід та підтримку на всіх етапах лікування до народження здорових дітей у сім’ї.

Технології

Ми вважаємо обов’язковою умовою своєї роботи впровадження та використання передових технологій для надання допомоги та лікування наших пацієнтів, щоб забезпечити найкращі результати.

Ціна-якість

Ми пропонуємо варіанти лікування для досягнення найкращих результатів із доступною ціновою політикою. Насамперед ми цінуємо можливість допомогти пацієнтові.

Отримані результати

Застосування передових технологій та інкубаторів із системою візуалізації Time-Lapse, поряд з аналізом усіх хромосом ембріона за допомогою PGT-A, дозволяє нам досягати з найвищої результативності та основної мети: народження здорових дітей та скорочення часу лікування пари.

Лікарі ембріологи

Лялюк Василь Васильович

Завідувач відділенням ембріології