Check-up
«Прогноз оваріального резерву»

Програма «Прогноз оваріального резерву»

Оваріальний резерв жінки обмежений у часі і повністю зменшується в той період, коли настає менопауза у віці близько 48-51 років. Однак у 5% жінок відбувається передчасне виснаження оваріального резерву, що призводить до повного або часткового припинення функції яєчників у віці до 40 років.

Оваріальний резерв яєчників відіграє вирішальну роль в досягненні вагітності, тому даний показник є ключовим для жінок, які планують вагітність в майбутньому.

Програма «Прогноз оваріального резерву» дозволить оцінити свій репродуктивний потенціал, а також отримати комплексну консультацію лікаря-репродуктолога індивідуально до Вашої ситуації.

Check-up «Прогноз оваріального резерву» Вартість - 1 864 грн.
Вартість зі знижкою 10% 1 679 грн.

У програму входить:

  1. Консультація лікаря-репродуктолога первинна
  2. УЗД органів малого таза 3D
  3. Антимюлерів гормон (АМГ)

Опис програми

Для проведення програми «Прогноз оваріального резерву» необхідно заздалегідь записатись на проведення аналізу АМГ у нас в клініці (вранці натщесерце, можна пити воду).

За результатами аналізу у Вас відбудеться консультація у лікаря-репродуктолога з проведенням УЗД малого таза в режимі 3D.

Якщо раніше Ви вже проходили дослідження або здавали аналізи з питань репродуктивного здоров’я, будь ласка, візьміть з собою на прийом всі медичні дані. Це дозволить отримати найбільш повне розуміння Вашої ситуації.

Прийом веде:

Горщанік Юлія Володимирівна – лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, ендокринолог, фахівець УЗ-діагностики. Медичний стаж: 4 роки.