Check-up
«Урологічний»

«Урологічний» чекап

Бути в формі, досягати кар’єрних висот, дотримуватись балансу сім’ї та роботи, розвиватись персонально, ​​не забувати про захоплення та хобі …

Для більшості чоловіків плановий візит до лікаря буде останнім в списку завдань і планів. Як правило, чоловіки звертаються до лікаря уролога вже при виникненні характерних болей, дискомфорту або для вирішення певного запиту по здоров’ю.

Насправді чоловікам важливо проходити профілактичні чекапи вже з 20 років, а після 40 років – відвідувати свого лікаря уролога регулярно (щороку).

Урологічний чекап дозволяє отримати вичерпну інформацію по своєму здоров’ю, а також виключити онконастроженість, не пропустити провісники еректильної дисфункції, захворювання простати, а також бути впевненим у своїх репродуктивних можливостях.

Check-up «Урологічний» Вартість - 1 810 грн.
Вартість зі знижкою 10% 1 629 грн.

У програму входить:

  1. Консультація провідного лікаря-уролога
  2. УЗД нирок і сечового міхура
  3. Загальний аналіз сечі (здається перед консультацією)
  4. Простатспеціфічний антиген загальний (tPSA, ПСА)

Опис програми

Для проходження програми «Урологічний чекап» Вам знадобиться два візити в клініку.

Під час першого відвідування Ви зможете здати загальний PSA за програмою. Для цього Вам необхідно прийти в клініку натщесерце в ранковий час з 8:00 до 11:00 (можна пити воду). Також, будь ласка, не забудьте взяти з собою пластиковий контейнер з ранковою сечею і передайте її медичній сестрі. Пам’ятку з підготовки до даного аналізу Ви можете прочитати у нас на сайті.

За даними результатів аналізів Ви пройдете консультацію лікаря уролога з проведенням УЗ-діагностики нирок і сечового міхура. Дане обстеження проводиться на повний сечовий міхур. Ви можете ознайомитися з докладною пам’яткою по проведенню цієї процедури за посиланням.

 

Прийом веде:

Литвиненко Роман Анатолійович – завідувач відділення репродуктивної медицини та хірургії, к.мед.н., лікар уролог-андролог, лікар вищої категорії. Медичний стаж: 20 років.