Алгоритм підготовки до пункції фолікулів

До пункції / під час стимуляції необхідно виключити статеве життя, заняття спортом, фізичні навантаження, відвідування саун, басейнів, бань, фарбування волосся, використання гель-лаків для нігтів та інші косметологічні процедури.

Будь ласка, сплануйте Ваш графік так, щоб в день проведення процедури Ви не залишили межі Києва в 1-шу добу після пункції.

В день проведення процедури просимо Вас мінімізувати використання всіх декоративних косметичних засобів, парфумів та обмежити кількість прикрас.

  • Процедура проводиться НАТЩЕСЕРЦЕ (не вживати їжу та рідину).
  • Перед проведенням процедури прийняти вдома гігієнічний душ.

!!!ВАЖЛИВО!!!

Обов’язково мати в з собою паспорт, ідентифікаційний код та свідоцтво про шлюб.

В ДЕНЬ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ВАШ ЧОЛОВІК приходить із паспортом та ідентифікаційним кодом, розміщується в холі та чекає, коли його запросять на здачу еякуляту.

!!!ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!!

  • В день пункції буде проводитись запліднення отриманих ооцитів. Якщо Ви бажаєте в подальшому вітрифікувати ембріони або маєте особисті побажання щодо запліднення (запліднити не всі ооцити, у випадку великої кількості частину ооцитів вітрифікувати та інше), обговоріть це з лікарем під час останнього прийому перед пункцією. Дана інформація буде указана у Вашому договорі.
  • Ця послуга здійснюється згідно чинного законодавства України та на підставі згоди подружжя, заповнених та підписаних договорів обома учасниками програми з лікування безпліддя та попередньої оплати даної послуги.