Актуальные вопросы бесплодия и ведения беременности. Романова Ольга Олеговна
Романова Ольга Олегівна
Головний лікар клініки, ведучий репродуктолог; основна спеціальність: акушерство і гінекологія.

Актуальні питання безпліддя і ведення вагітності

Конгрес «Актуальні питання безпліддя і ведення вагітності» – це новаторська, науково-практична, корисна конференція для лікарів, про прогресивний підхід в підготовці до вагітності і виношування дитини.

  1. Фундаментом здоров’я людини в сучасному світі є профілактика розвитку інсулінорезистентності.

Підвищення витрат інсуліну призводить до:

  • вираженого зниження якості яйцеклітин,
  • передчасного процесу старіння організму,
  • а також стимулює збільшення ризиків онконастороженості.

Тому, основна частина доповідей була присвячена правильному підходу в корекції рівнів статевих гормонів наднирників і функції щитовидної залози та їх залежність від харчування.

  1. Другим важливим акцентом був персоналізований підхід в підготовці до вагітності і виношування дитини.
    DNA-passport, в тому числі, стан згортання крові у майбутньої мами – дуже важливий критерій правильної імплантації, а потім харчування і розвитку плода. По ньому ми розуміємо, які препарати краще використовувати для підготовки до перенесення ембріонів, а які категорично не можна використовувати.
  2. І, мабуть, одним з найяскравіших доповідей стала доповідь про вплив імунної системи жінки і аутоімунних захворювань на розвиток вагітності і здоров’я майбутньої дитини, а також, при необхідності, важливість їх корекції ще на етапі підготовки до вагітності.

Конгрес в Одесі надав нам, лікарям-репродуктологам, чудову можливість обговорити найактуальніші питання, поділитися корисними напрацюваннями та передовими знаннями, які вже застосовуються в нашій роботі.

Читайте також:

ТОП-3 важливих показників спермограми

Спермограма є первинним і ключовим аналізом при обстеженні пари, яка хоче зачати дитину, так як відомо, що до 40-50% всіх випадків безпліддя залежать від «чоловічого фактора».