Романова Ольга Олегівна
Головний лікар клініки, ведучий репродуктолог; основна спеціальність: акушерство і гінекологія.

День народження Медичного Центру на Печерську

24 жовтня для нас дуже важлива дата – рівно рік тому почав роботу наш другий філіал – ​​Медичний Центр на Печерську!

Це клініка, в якій ми втілили наші мрії та уявлення про сучасну медицину. До цієї події ми готувалися давно, протягом багатьох років, надаючи допомогу в лікуванні безпліддя, ведення вагітності, урології, ендокринології. Це клініка, де можна вирішити навіть найскладніші проблеми зі здоров’ям. Але краще не допускати їх виникнення. Саме тому особливу увагу ми приділяємо профілактиці.

У Reprolife на Печерську весь колектив намагається організувати перебування наших відвідувачів так, щоб це було максимально приємно. Ми створили атмосферу, котра не нагадує лікарняну, адже наша місія – зробити появу нової людини на світ святом.

Експертний рівень – це те, що відноситься до всієї нашої команди лікарів! Ми застосовуємо тільки кращий світовий досвід в діагностиці та лікуванні. Тільки перевірені методи, міжнародні потоколи і клінічні рекомендації, ефективність яких доведена. У нашій клініці ми працюємо тільки на новому експертному обладнанні.

І високий професіоналізм – це не єдина якість наших колег. Потрібно розділяти наші принципи та бути близькими з нами по духу. Таких людей не просто знайти, але нам це вдалось! В нашій команді лікарі, яким ми довіряємо. Ми б звернулися до них самі і точно рекомендуємо близьким і друзям.

Наш колектив бажає всім здоров’я і уважного ставлення до себе! Займайтеся здоров’ям сьогодні!

Батьківство – це прекрасне втілення себе в своїх дітях! А ми для цього зробимо завжди все можливе!)

Читайте також:

Чи потрібно робити аналіз на ДНК фрагментацію сперматозоїдів?

Досвідчена і компетентна команда клініки Reprolife рекомендує тільки самі необхідні тести і дослідження, які мають в собі наукове підґрунтя. Ми здатні привести Вас до мрії стати батьками!

Накопичення ооцитів при низькому оваріальному резерві

Кількість ооцитів для запліднення є одним із основних факторів успішності досягнення вагітності у програмі ЕКЗ.

Що потрібно знати про кріоконсервацію сперми ?

Протягом останніх років кріоконсервація сперми є одним з найпопулярніших та ефективних методів збереження чоловічої фертильності.

Діагностика генетичних захворювань репродуктивної системи

У Reprolife ми працюємо над тим, щоб надавати нашим парам новітні діагностичні досягнення, щоб оптимізувати методи ЕКЗ та досягти найкращих показників успіху.

Чи підвищує ІКСІ шанси на успіх?

Чи підвищує ІКСІ шанси на успіх? У чому різниця між ЕКЗ та ІКСІ? Навіщо потрібно ІКСІ? Розповідає Лялюк Василь Васильович, завідувач ембріології нашої клініки