Романова Ольга Олеговна
Главный врач клиники, ведущий репродуктолог; основная специальность: акушерство и гинекология.

Консультація при плануванні вагітності

Для того щоб забезпечити ідеальну вагітність, розвиток та народження здорової дитини, ми рекомендуємо почати з правильної підготовки до вагітності. Важливо оцінити здоров’я майбутньої мами, її історію, можливу потребу в додатковому прийомі вітамінів, та, нарешті, найбільш вдалий момент для зачаття. Важливо знати і показники спермограми чоловіка (його фертильність). Це те, що ми називаємо “консультацією перед зачаттям”.

Коли необхідно звернутися до репродуктолога?

Ця консультація призначена для кожної жінки, яка хоче завагітніти в близькому майбутьому (протягом наступних 12 місяців), але особливо рекомендована для:

  • Якщо вік майбутньої мами старше 35 років.
  • Пари з підвищеним ризиком генетичних захворювань (через особисту історію захворювання чи відомого сімейного медичного досвіду).
  • Жінки, які страждають серйозними чи хронічними захворюваннями.
  • Якщо були складнощі з виношуванням вагітності у минулому.

Що включає в себе консультація у репродуктолога перед зачаттям?

Консультація перед зачаттям складається з вивчення історії захворювання сім’ї та жінки, а також проведення повного гінекологічного обстеження, УЗД органів малого тазу, молочних залоз, щитоподібної залози, цитологічного дослідження. В деяких випадках потребується аналіз крові на визначення рівня важливих гормонів, які впливають на якісне формування яйцеклітин та підтримують правильний розвиток вагітності; мікроелементів, показників системи згортання крові (для формування плаценти, кровопостачання та розвитку малюка). Важливо виключити інфекції, прихований запальний процес, для того щоб обезпечити малюка та себе під час вагітності. Майбутній мамі також надаються важливі поради щодо способу життя, здорового харчування, розрахунку індивідуальної потреби у вітамінах та всьому необхідному.

Крім того ми обговорюємо як розрахувати сприятливий період для зачаття, коли та як проводиться тест на визначення вагітності, а також про її перше відвідування лікаря та дії, коли жінка завагітніла.

Ми запроваджуємо найбільш передові технології та знання для того, щоб Ви могли насолоджуватися щасливою вагітністю та материнством. Завжди з турботою про Ваше здоров’я)

Читайте також:

Репродуктологічний науковий з’їзд ESHRE у Мілані

03-06 липня відбулася важлива подія - репродуктологічний науковий з’їзд ESHRE у Мілані. На цій конференції ми брали активну участь і хочемо поділитися головними европейськими трендами у лікуванні безпліддя. Ми бачимо скільки є важливих напрямків, які по-справжньому надихають, у нас для того щоб разом з парою досягти головної мети - народження здорових дітей у сім’ях!

Чи можна завагітніти з діагнозом СПКЯ? Частина 1

Синдром полікістозних яєчників (СПКЯ) дійсно є однією з найчастіших причин жіночої ендокринної безплідності. Але це зовсім не означає, що шансів мати бажану вагітність взагалі немає.

Чи потрібно робити аналіз на ДНК фрагментацію сперматозоїдів?

Досвідчена і компетентна команда клініки Reprolife рекомендує тільки самі необхідні тести і дослідження, які мають в собі наукове підґрунтя. Ми здатні привести Вас до мрії стати батьками!

Гістероскопія – операція без розрізів та швів.

Гістероскопія дозволяє позбутися маткових причин безпліддя, механічних перешкод настання вагітності, патологічних станів ендометрію та цервікального каналу у будь-які вікові періоди. Клініка Reprolife має медичну команду, яка спеціалізується на ендоскопічній хірургії.

Які основні причини невдачі імплантації ембріона?

Благополучне настання вагітності залежить від низки подій, серед яких імплантація ембріона є однією з найважливіших. На успішність імплантації та виношування вагітності впливають багато причин. Часто ці причини можуть бути поєднаними. З вірою та правильним настроєм на головний результат, командною роботою пари та репродуктолога такі ситуації, як RIF переборні.