позднее материнство

Як не втратити можливість стати щасливою мамою?

Багато з дівчат мріють про велику і міцну сім’ю. На жаль, зараз більшість жінок будують свою кар’єру і планують народження малюка у діапазоні 35-45 років, не замислюючись про те, що оваріальний резерв може бути виснажений на той час, коли вони будуть готові до народження дитини. Активно знижуватися він починає до 32 років, а це означає, що потрібно діяти на випередження.

 

Рішення

 

Завдяки методам ДРТ (допоміжних репродуктивних технологій) вже стало можливо отримати здорову вагітність до 35-45 років, при цьому заздалегідь подбавши про збереження своїх яйцеклітин. Знаючи про те, що в молодому віці можна отримати здорові яйцеклітини і завдяки кріозаморожуванню відкласти материнство на невизначений термін, Ви можете підвищити шанс для створення сім’ї в більш пізньому віці.

 

Зміни в організмі жінки після 35 років

 

Важливо пам’ятати, що поділ клітин з роками стає не ідеальним процесом. Починаючи з 35 років наш організм менш пильний до поломок і може пропустити хромосомні зміни при заплідненні. У майбутньому, це може привести до безрезультатних спроб зачаття, втрат вагітності або ж до затримки розвитку плода. Цих бар’єрів на шляху до щасливого материнства можна уникнути, якщо вчасно звернутись до репродуктолога.

Також з віком, а саме починаючи з 35 років, оболонка яйцеклітини стає щільніше. Це означає, що сперматозоїду набагато складніше проникнути всередину жіночої статевої клітини і запліднити її. Збільшення щільності оболонки впливає і на здатність ембріона до хетчингу (своєчасного виходу з цієї оболонки під час імплантації-прикріплення до порожнини матки). Шкідливі звички, особливо куріння, теж підвищують щільність. Тому в комбінації з курінням, вже з 30 років шанси швидко завагітніти здоровою дитиною знижуються.

Наявність в минулому оперативних втручань на яєчниках призводить до зниження оваріального резерву набагато раніше, ніж ми можемо очікувати. Для того, щоб уникнути неприємних ситуацій в майбутньому, варто взяти на контроль рівень гормонів і раз на рік робити фолікулометрію (УЗД дослідження органів малого таза, спрямоване на підрахунок фолікулів і визначення об’єму яєчників).

Досвідчений гінеколог-репродуктолог вивчить Ваш анамнез, порадить здати гормональну панель, за якою він визначить Ваш оваріальний резерв на момент здачі аналізу, завдяки УЗД дослідженням органів малого таза, вивчить кількість фолікулів, які також є діагностичним критерієм рівня овариального резерву і порекомендує, як діяти далі , щоб бути впевненою, що в майбутньому у Вас обов’язково народяться здорові діти.

счастье материнства

Подумайте про майбутнє своєї сім’ї вже зараз!

Читайте також:

Програма «Відкладене материнство»

Відкладене материнство – це програма, яка дозволяє планувати вагітність у більш пізньому репродуктивному віці і зберегти свій генетичний матеріал у молодому віці.

Які основні причини невдачі імплантації ембріона?

Благополучне настання вагітності залежить від низки подій, серед яких імплантація ембріона є однією з найважливіших. На успішність імплантації та виношування вагітності впливають багато причин. Часто ці причини можуть бути поєднаними. З вірою та правильним настроєм на головний результат, командною роботою пари та репродуктолога такі ситуації, як RIF переборні.

Накопичення ооцитів при низькому оваріальному резерві

Кількість ооцитів для запліднення є одним із основних факторів успішності досягнення вагітності у програмі ЕКЗ.

З Україною в серці Вас вітає клініка Reprolife у Івано-Франківську

У Reprolife Ви отримаєте професійний супровід, починаючи від першої консультації до досягнення головної мети – збереження свого здоров’я.

Стресове порушення менструального циклу

На даний час поширеним стало питання порушення менструального циклу на фоні стресу. В такий складний для всіх час особливо чутливою до стресу та різкого виснаження є жіноча репродуктивна система.