Ведення вагітності після ЕКЗ

‍♀️ Найчастіше наша командна робота з жінкою не закінчується після народження дитини, адже наше завдання – збереження ендокринного і репродуктивного здоров’я і після пологів. Тому ми робимо все можливе, щоб вагітність у наших пацієнтів стала щасливою, комфортною і безпечною.

! ️ Варто сказати, що вагітність, яка наступила в результаті екстракорпорального запліднення, вимагає ретельного спостереження. Адже проводиться програма ЕКЗ не просто так, а за певних показань, які можуть вплинути і на виношування. Крім цього, найчастіше ЕКЗ проводиться жінкам після 35 років, що може позначитися на перебіг вагітності. Так само існує ймовірність настання багатоплідної вагітності, що може підвищувати навантаження на організм вагітної жінки.

♀️! ️ З цих причин вагітність після ЕКЗ потрібно спостерігати з найперших днів. Ми розуміємо, як важливо попередити можливі ускладнення заздалегідь, ніж їх лікувати, тому ведення вагітності після ЕКЗ в Reprolife включає наступне:

✔ консультація акушера-гінеколога зі стажем не менше 15 років з постановкою на облік і оформленням карти вагітної;

✔ контроль розвитку плода (експертне проведення УЗД 4 D для виключенням вроджених вад);

✔ попередження і лікування невиношування (проведення цервікометрії – дослідження шийки матки для виключення ризику її укорочення і передчасних пологів), проведення доплерометрії – оцінка кровотоку в системі мати-плацента-плід;

✔ попередження можливих ускладнень при вагітності, в тому числі і багатоплідної. Дослідження включають крім загальновідомих параметрів і оцінку генетичних параметрів згортання крові для запобігання тромбоутворення;

✔ проходження обстеження у лікаря-терапевта, ендокринолога, офтальмолога;

 

🔬 Ми любимо свою роботу, впроваджуємо найкращі нові технології для наших пацієнтів.

Читайте також:

Репродуктологічний науковий з’їзд ESHRE у Мілані

03-06 липня відбулася важлива подія - репродуктологічний науковий з’їзд ESHRE у Мілані. На цій конференції ми брали активну участь і хочемо поділитися головними европейськими трендами у лікуванні безпліддя. Ми бачимо скільки є важливих напрямків, які по-справжньому надихають, у нас для того щоб разом з парою досягти головної мети - народження здорових дітей у сім’ях!

Гістероскопія – операція без розрізів та швів.

Гістероскопія дозволяє позбутися маткових причин безпліддя, механічних перешкод настання вагітності, патологічних станів ендометрію та цервікального каналу у будь-які вікові періоди. Клініка Reprolife має медичну команду, яка спеціалізується на ендоскопічній хірургії.

Чи потрібно вагітним здавати глюкозо- толерантний тест?

Це питання дуже часто задають вагітні жінки під час прийому. Мабуть тому, що прочитавши інформацію в інтернеті, вважають некомфортною та складною для себе процедуру цього дослідження.

Накопичення ооцитів при низькому оваріальному резерві

Кількість ооцитів для запліднення є одним із основних факторів успішності досягнення вагітності у програмі ЕКЗ.

Що потрібно знати про кріоконсервацію сперми ?

Протягом останніх років кріоконсервація сперми є одним з найпопулярніших та ефективних методів збереження чоловічої фертильності.